Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány áthív filmezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány áthív filmezni az mindenképpen szexet jelent?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok a barátnőm most lett 16. Szerintem még szűz, 3 hete vagyunk együtt. Kicsit visszafogott lány.


Tapasztalataitok szerint ha lány hiv filmezni az biztos szex? Csak nemtudom hogy készüljek azéry kérdem. Nem Kell leoltani.


2014. ápr. 6. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a pasi mondja a filmezést, na az a szex inkább.
2014. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként se de a te esetedben meg még inkább valószínű, hogy nem, főleg ha visszafogott lány.
2014. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem jelenti azt,mert azért elég korai lenne bár ha már ez a "Nagy" szerelem akkor jön a helyzet magától :) Vigyél gumit az a biztos :D
2014. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért, a barátnőd nem hívhat át filmezni csak úgy?


ez akkor jelenthetné, ha egy haver csaj mondana ilyet

2014. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú hív át egy lányt filmezni, arra szokták ezt mondani: "ebből szex lesz".
2014. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!