Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti is szoktatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti is szoktatok így reagálni pár srác esetében?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre már néhányszor, hogy azok a lányok, akik látásból kicsit jobban ismernek, vagy kiszúrták, hogy megnéztem már őket, sokszor meglepődnek, ha egyszercsak felbukkanok. Meglepődnek, hogy tyűha, hát ez a jó pasi honnan bukkant fel (pozitív értelemben), illetve néha szó szerint megáll bennük az ütő egy pillanatra, mert megijednek. Szóval ez a furcsa kettősség. Tetszek nekik, de félelmet keltek bennük. És mind2 a meglepetés erejével hat rájuk. Jól nézek ki, sportos alkatom van, elég határozott megjelenésem, szőkésbarna haj, kék szem, szép arc (de legtöbbször poker facet hordok, meg talán mogorva arckifejezésem van). A szexuális kisugárzásom piszkosul erős, intenzív, és egyedi. A pillantásom éles, és akaratom ellenére mindig kiszúrom, ha valaki rámnéz - nem tudatos. Igazából a némaságom olyan éles, mint a penge. A levegő sokszor elég fagyos és éles körülöttem (amúgy "csak" ha rossz emberek vannak a közelemben, és lássuk be, az emberek nagyrésze az). A tekintetem vesébe látó, de véleményem szerint valójában barátságos, csak intenzív és intim. Magányos farkas vagyok, és elég keveset beszélek, kevésszer vagyok emberekkel. Szóval... van valaki a csajok közt, aki szokott látni ilyen palikat? Nemtom mi játszódik le benneket ilyenkor..
2014. ápr. 6. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahoz képest, hogy keveset beszélsz, sikerült elég hosszan leírni. :) amúgy nem szoktam látni ilyeneket, de ha "csak úgy" megjelenne akkor igen, meglepődnék :)
2014. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem, még nem találkoztam ilyen emberrel
2014. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Valami hasonló történhet a te esetedben is

2014. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!