Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párok nagy része miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok nagy része miért nem őszinték és egyenesek egymással? Mire jó ez a titkolózás?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre több barátom esetében is, hogy nem beszélnek meg fontos dolgokat, mint például az érzelmek, gondolatok, vágyak, stb. Ezzel eddig nem is lenne baj, csak akkor miért csodálkoznak, ha nem kapják meg a párjuktól, amit szeretnének? Ez elfajulhat akár a megcsalásig is. Miért jó ez? Csak én vagyok olyan, ha lenne valakim (akiben megbízom, és szívből szeretem), minden vágyamat, érzelmemet elmondanám neki? Elvégre épp azért van az embereknek párjuk, hogy ilyen dolgok megbeszélése ne jelentsen gondot. Ha pedig gondot okoz, miért vannak együtt?


20/F


2014. ápr. 7. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
sokaknak okoz gondot a megnyílás a párjuk felé. Részben a megfelelési kényszer miatt. Egy arcukat mutatják, egy képet, amit alkotnak, és ez sérülne ha olyasmiről beszélnének, amely ebbe nem fér bele. A saját maguka elfogadása nem működik rendesen, és pláne nem akarják, hogy ebből a párjuk többet lásson. A párjuk azt lássa, amit szeretnének, hogy lásson.
2014. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A megfelelési kényszer...

Ha van egy lány, aki tegyük fel a párom, az kit szeret? Engem, vagy azt a valakit, akinek adom magam? Ennek megint semmi értelme nincs. A párodnak az kell, aki vagy. Ha másra vágyna, akkor nyilván nem veled lenne. Vagy ez csak szerintem van így?


Ha pedig nem meri valaki felvállalni önmagát a párja előtt, az a kettejük közti bizalom súlyos hiánya, nem? Bizalom nélkül pedig nincs kapcsolat.

2014. ápr. 7. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!