Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a gázabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a gázabb? Ha egy szülő a gyerek élete során egyszer se beszél a szexről, vagy ha a szülő arra neveli a gyereket (amíg szóba jön) hogy az gusztustalan, és ilyet csak a kutyák csinálnak.

Figyelt kérdés

Közvélemény-kutatást csináltam ebből a kérdésből, érdekelnek a vélemények.

A szülő egyik esetben sem álszent prűdekhez tartozik, csak nevelési szempontból ilyen.



2014. ápr. 9. 02:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2014. ápr. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább ne beszéljen róla egy szót se mint h h.ülyeséget beszéljen ha értelmes a gyerek úgyis beszél másokkal vagy már itt az internet ahonnan mindent meglehet tudni.
2014. ápr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek válaszok továbbra is. Még annyi, hogy bármelyik véleményt elfogadom, tehát nincs "rossz".
2014. ápr. 9. 02:43
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha beszélnének neki értelmeset és nem kéne a gyereknek szégyenben érezni magát ha ez a téma. Idilli lenne ha bármit megtudna beszélni a szülőkkel a gyerek. No de, ha nem vs. gusztustalan akkor inkább fogja be.
2014. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt érvényes a "hallgattál volna, bölcs maradtál volna" mondás. Bár a bölcs ez esetben relatív.
2014. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább ne beszéljen róla mint hogy hülyeségekkel tömje a gyerek fejét....
2014. ápr. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Téves infót inkább nem adjon neki. Akkor már inkább semmit. Így nem bacca el idejekorán a szexualitáshoz való viszonyát.
2014. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utóbbi rosszabb szerintem, de mindakettő rossz, ez is okozhatja, hogy később a gyerek sikertelen lesz a párkapcsolatban és szexben.
2014. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

Utóbbi esetben a szülőket meghágatnám egy rottweilerrel. Hasonlítják csak össze, nem volt-e mégis jobb, amikor azt a szegény gyereket összehozták :)

Előbbi a kisebbik rossz. Inkább értelmesen, atgondoltan kéne erről beszélni, a gyerek életkorának megfelelően.

2014. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első eset rossz, de menthető. Nekem se beszéltek sokat róla, bár nem is nagyon érdekelt, most 17 vagyok próbáltam már,elmegy nem érdekel, de van ismerősöm akit az utóbbiként nevelték és undorítónak találja, hiába mondjuk neki, hogy enélkül ő se lenne, de menthetetlen...

Meg van a 3. rossz eset amikor egy lánynak azt mondják, hogy rohadt fájdalmas csak azért, hogy ne csinálja. Ez is elég primitív...

2014. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!