Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan fiúval, akiről lehet tudni hogy iszonyat sok lánnyal kavart már?

Figyelt kérdés
Ráadásul rövid időn belül. És 15 éves.
2014. ápr. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
C-kategóriás állampolgár? Nekik ilyen korban már több gyerekük is van.
2014. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert szerinted csak c kategóriás lehet ilyen srác?? nem,nem az.
2014. ápr. 10. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bebizonyítaná,hogy valóban szeret és én más vagyok,mint a többi,akkor igen :)

Nekem is van olyan ismerősöm,aki szingliként rengeteget kavar,de kapcsolatban pedig hűséges :)

2014. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, nekem is van ilyen ismerősöm, hogyha tényleg szeret valakit,ahhoz hű.:) de ha nem őszintén szereti,akkor nem árt elmondani az igazat.
2014. ápr. 10. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iszonyat sok lány mennyit takar? Amúgy ha látom, hogy már megváltozott, felnőtt, kész egy komoly kapcsolatra, akkor persze, szívesen megismerném. De nem akarnék egy lenni a sok közül.
2014. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Na, csak nem konyhai kisegítő vagy???
2014. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!