Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a páromat 2 év után (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve együtt vagyunk a párommal, fiatalon összeálltunk és ide is költözött, sok mindenen keresztül mentünk és az eleje nagyon rosszul indult neki még nem volt előttem hosszú távú kapcsolata nekem is egy volt igazából, persze voltak futó kalandok, 3-4 hónaposak, de ez teljesen már érzést váltott ki,oly annyira, hogy a rabjává lettem. Majd körülbelül amikor egy évesek lettünk és épp a szüleinél volt egy hónapot jött egy telefon, hogy elment otthonról, egy egész hétvégét izgultam át , vajon hol lehet mit csinálhat lett e valami baja. Majd érdeklődtem kutakodtam kiderült, hogy hazudott nekem, de ezúttal nagyon és mielőtt kiborulva föl hívtam az anyját, ő hívott fel engem,hogy megkerült 1-2 óra és otthon lesz és beszélhetünk, na akkor egy darabig nem találkoztunk én nem is kerestem már összejártam másokkal is főként az ex barátommal, aki akkor megvigasztalt mellettem állt majd elcsattant egy csók közöttünk de semmi több én azután nem is kerestem. De azon a húsvéton eljött a barátom a húgával és minden kezdett rendbe jönni de rá egy hónapra ismét felbukkant az exem fény derült az igazságra és választás elé kerültem nem tudtam dönteni, egy hétre ismét külön váltunk és amikor már megint ment úgy mint azelőtt ő megjavult és már felnőttként tudott viselkedni iskolába is ide járt végleg összeköltöztünk lettek ezek az un. barátai, akik miatt elkezdett hiányozni engem megütött azt mondta nem tud megbocsájtani amiért megcsaltam szóval minden ami bele fért. Tudom, hogy nem jó irányba viszik de azt mondta, ha nem csaltam volna meg, akkor engem választana de így egyikünket se mert nem fog választani, eltolódott oly annyira, hogy ahonnan én kihoztam a páromat ugyan oda ment volna vissza, hiszen olyan helyen élnek, hogy a kutyám szebb ólban él. Na szóval most már elegem lett a hiányzásaiból, hogy anyja helyett anyja lettem hát dobtam, annyi könny bánat szenvedés öröm után elhagytam, de ez eddig szép és jó, viszont megbántam, elmondtam neki vissza hívtam és visszajött. Most viszont be szeretném bizonyítani, hogy nem teszem meg többé és hogy ő kell mindig csakis ő, egy olyan ajándékot szeretnék neki adni amitől hisz nekem tudom idő kell ehhez de 4 hónapja vártam hogy változzon a helyzet és már nem szeretném elrontani és azt sem hogy ő elrontsa az életét, kérlek segítsetek. Pár nap és érettségizem rendbe akarom előtte hozni, hogy békében élhessek.Tudom mind a ketten hibáztunk.
2014. ápr. 10. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ajándék óra
2019. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!