Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem eggy barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem eggy barátomba és nemtudom hogy hogy mondjam meg neki. Ötletek?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk nem a legjobb barátok és el szeretném neki mondani hogy szeretem de nem tudom hogy hogyan én azt vágtam le hogy tetszek neki mert mindig ölelget meg érdekli hogy hogy vagyok és beleszerettem multkor megölelt egy srác aki elötte tetszet ellökte onnan hogy majd ő....hogy mondjam meg neki?

#fiú #barát #szerelem #mit monjak
2014. ápr. 10. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szia.

Már rég óta el akarom mondani, de nem tudtam hogyan megfogalmazni... Már egy ideje nagyon tetszel, és nagyon szeretném, hogy valamikor elmenjünk kettesbe valahova, hogy aztán ott jól leszopjalak a pad alatt.

Üdvözlettel"

10/10 működik

2014. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ölelget akkor tetszel neki.És itt hol a baj?Elhivod valamikor hozzátok vagy valahova és lesmárolod.
2014. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan fajta aki szop...nem vagyok K-r-a!!

De Ő sem olyan nem tudom h bemeri e vallani... Meg elötte eggyütt voltam az egyik haverjával... :-/

2014. ápr. 11. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
hivd el egy pizzara de mondd azt h barati kajalas, es meglatod mennyire bator. ez egy....teszt ugymond.
2014. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolso válaszoló ez talán beválhat :-D
2014. ápr. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!