Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a magas, vékony fiúkat nem veszik komolyan számításba a lányok párválasztásnál, csak amolyan ha nincs ló, jó a szamár elv alapján juthatnak párhoz?

Figyelt kérdés

Ha nem sikerült izmos vagy testes,mackós férfit fogniuk.

És a jelentéktelen kivételektől tekintsünk most el,a nagy többséget vegyük alapul


2014. ápr. 10. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen tipikus én már egyszer öngyilkos lettem emiatt. Egy magas vékony fiú őszinte vallomása....
2014. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Istenem....Mi ez a f..szság már egy hete?: D

Minden nap 60x belebotlok, hogy a magas vékony fiúk mennyire diszkriminálva vannak, stb.

Menjetek már és kezdjetek magatokkal valamit, ne itt siránkozzatok.

Ne legyetek már szerencsétlenek -.-"

2014. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez vígasztal, a "mackós" túlsúlyos fiúknak még annyi esélyük sincs, mint a vékony, magasaknak.
2014. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ÁHHHH, IDEGESÍTŐŐŐŐŐŐ!!!

Minden nap 5x megkérdezik, de komolyan, úgy csináltok mintha a vékony fiúknak nem lenne barátnőjük -_-""""""""

Ha zavar hogy vékony vagy hízz meg b*zdmeg vagy menj gyúrni, de elsőként javasolnám hogy tedd rendbe a fejed mert ott sincs minden rendben!!

2014. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Takarodj a napi 60 kérdéseddel!
2014. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, rosszul gondolod.

De nyilván inkább csak megerősítést vársz, mert ezt te sem gondolhatod komolyan.

Egyébként nekem pont a vékonyak tetszenek - na, remélem, most jobban érzed magad.

28/N

2014. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bakker, régebben az "alacsony, törékeny, kis tömegű" debreceni srác tett fel naponta 30 ilyen kérdést, most meg a magas, vékony.

Én gondolom a jelentéktelen kivétel vagyok, de nekem kifejezetten a magas, vékony fiúk tetszenek. A lányok nagy részének mondjuk jobban bejönnek az izmok, de a mackós testalkat szerintem kevesebbeknek teszik mint a vékonyság.

Találj már ki valami új kifogást, mert ez unalmas.

2014. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a magasak jönnek be :3
2014. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!