Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó lépés?

Figyelt kérdés
Azt hiszem tetszem a fiú(nagyon jó)barátomnak, de közben azért más lányokkal is kavar és ezt mind el is meséli nekem. Volt már, hogy próbált közeledni(házibuliban), de én kb. figyelmen kívül hagytam mert még mindig nem tudom eldönteni mi lenne a legjobb. Sokat vagyunk együtt, de egyrészt nem tudom elképzelni pasimként, másrészt azt sem tudom, hogy én mit érzek pontosan. Tanácsok?

2014. ápr. 10. 19:10
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne ba**d el a (nagyon jó)barátságodat azzal hogy belekavarsz.
2014. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
futó c3-ról e5 vezért üti... Sakk, matt...
2014. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta történt,hogy véletlenül letapizott egy másik lányt házibuliban, ő mondta, hogy igazából engem akart. Tudom furán hangzik, de ő ilyen. Egy másik házibuliban meg egy ágyban aludtunk, konkrétan szorosan magához ölelt, simogatott. A gondom az, hogy valójában ez nekem jól esett, de egyértelmű, hogy ő többet is vár én meg továbbra sem érzem ugyanazt. Lehet, hogy csak úgy általában vágyom fiúk ilyen típusú közelségére és bárki mással ugyanolyan kellemes lett volna?
2014. máj. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!