Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy nem? Szeretem? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy nem? Szeretem? .

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban... (ő lesz A srác, nem szeretném név szerint szólítani...)osztálytársam. Év elején váltottam sulit, és akkor ismertem meg. Először annyira nem bírtam, mert lökött, és mindig valami hülyeséget csinál. Ellenkezőleg velem, aki mindig próbál a "jók" között maradni. Sokat beszélünk facebook-on és élőben is. Mindenről ő jut eszembe... Minden vicc, mondatok, események... mindig rá gondolok. És a vicc az, hogy teljesen beleestem egy osztálytársamba, és A srác az, akinek ezt elmondtam. És segít, de naponta elmondja, hogy felejtsem el, mert sírás lesz a vége... sokszor szóba jön, hogy mi ketten esetleg... de mindig tiltakoztam, mert egyszerűen annyira hülyeségnek gondoltam... A suliban is rengeteget beszélünk, csesztetjük egymást... sokszor böködi a hasam, meg vannak ilyen hülye szokásai. :) Egyik nap tesin olyan játszottunk, hogy futni kellett és mikor sípolt a tanár fel kellett ugrani, és pacsizni kellett a melletted lévővel. Én egy barátnőmmel futottam, és amikor a tanár sípolt A srác beállt közénk, nevetve felugrott és pacsiztunk. Majd megölelt... Sokszor megölel mindenki előtt, magához húz... mással nem csinálja ezt, vagy ha igen, akkor is csak ritkán...

Szóval nem tudom hogy mi van, főleg, hogy a barátnőm is érez valamit iránta. Múltkor mondta, hogy lehet hogy tetszik neki, de még nem igazán tudja... szóval nem is merek közelíteni, mert a barátnőmet sem szeretném megbántani. A sráccal ilyenről könnyű lenne beszélni, nem olyan mint mások...

Kérlek segítsetek, teljesen elveszett vagyok ebben a témában... életembe abba az osztálytársamba voltam/vagyok még szerelmes, akiről írtam egy sort... Akiről A srác tud...

Mit csináljak? Bejöhetek neki? Csak annyit tudok, hogy én is legszívesebben vele szeretnék lenni, sétálni egyet vele, megölelni... de nem úgy, mint az osztálytársamnál... ez más... ez nem olyan szerelmes... nem tudom, kérlek segítsetek!

15/L



2014. ápr. 10. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnődet állítsd le, ne nyomuljon ő is A srácra :) Szerintem tetszel neki azért csinálja ezt.

UI.: Én a helyedben le állítanám a barátnődet xd mert neked is tetszik A srác.

2014. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy tetszik? És mégis hogy állítsam le? Mondjam meg neki, hogy "bocs, de foglalt"?...
2014. ápr. 10. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom.. de én ezt csinálnám.
2014. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szilvás buktát mert azt szeretem, viszont nagyon fontos h köszönj mielőtt.... :D
2014. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
N, fogd be :DD értelmes választ... :D
2014. ápr. 10. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
nem L, és ma nincs értelmes válasz :P :DD
2014. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti bejössz neki. Én azt mondom, hogy mondd el a srácnak, de mondd el, hogy mi a szitu a barátnőddel. Illetve beszélj a barátnőddel a fiúról,hogy most akkor tetszik-e neki vagy nem. De szerintem nem érdemes "kihagynod" ezt a srácot, ritkán látni ilyen "lehetőséget". Bocsi, az érdekes fogalmazásért, de nem tudtam más szavakkal helyettesíteni hirtelen. Sok sikert, ha van valami, nyugodtan írj, lehet tudok segíteni! :) 15/L
2014. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!