Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik Budapesten a nyugati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik Budapesten a nyugati téri aluljáróban kötnek üzletet az ottani prostituáltakkal azok hol veszik igénybe a szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Hova vonulnak félre? Ilyen környékeken hogy zajlik az ipar?

Mik az itteni íratlan szabályok?



2014. ápr. 13. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eddig ezen nem gondolkoztam, de most már érdekel. :D Arra tippelnék, hogy a WC-ben.
2014. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a pályaudvar mögötti rendező pályaudvarokon álló üres kocsikban.
2014. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy csak hallotta? :D

Mindenesetre én hiszek önnek!

Köszönöm válaszát!

2014. ápr. 13. 14:28
 4/15 anonim ***** válasza:
volt egy riport amit valamelyik nagy kereskedelmi csatorna készített. ott úgy nyilatkoztak a dolgozó lányok, hogy vasútállomáson a vagonokban nyomják az ipart, vagy elmennek egy peepshowba ahol kapnak egy kabint. talán a youtubeon is fenn van a videó.
2014. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Nyugati téri aluljáróban vannak örömlányok? Minden áldott nap arra járok de még nem kaptam ajánlatot vagy tűnt fel vagy ilyesmi.. (nem tudom hogy megy ez, esetleg valaki beavathatna). Ellenben rendőrt annál többet látok.


27/F

2014. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen "hely" a közelben, pl. egy trafóház mögött (a Zsaru magazinban megemlítik egyiket-másikat). Az ilyeneket diszkréten csak "örömtanya"-ként emlegetik.
2014. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én fényes nappal mentem és volt, aki ajánlgatta magát...

Nem kérdeztem, hogy merre, de egyébként nem hiszem, hogy ez legális. Szóval ajánlom senki se vegye igénybe.

2014. ápr. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A környéken található nyilvános wc-k ben, vagy szexshopban zajlik a dolog. Én szexeltem már két lánnyal is innen. A legtöbbjük itt egyébként nem valami bombázó, de alkalomadtán ki lehet fogni egy-egy szépséget. Tényleg ott vannak akár fényes nappal is. Az árak 3-6 ezer között mozognak, van aki ezért franciát végig gumi nélküli is vállal.
2014. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szexshopban?! :O
2014. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tényleg csak úgy bemennek a nyilvános wc-be?

A wc-s néni mit szól ehhez?

Esetleg ő is beszáll egy menetre?

Hihetetlen sztorik! :D

2014. ápr. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!