Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 60 éves férfi már papának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 60 éves férfi már papának számít? Van esélye fiatal nőknél?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Van de nem tízen, húszon éveseknél :) Vagy ha sok pénze van akkor bárkinél van esélye
2014. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van papis 60 éves, de van olyan fiatalos, sportos is. Attól is függ, hogy mi számít neki fiatal nőnek. 20-osknál nem hiszem, hogy van esélye, kivéve ha a pénztárcájára alapoz. De 35-40 év körülieknél lehet esélye.
2014. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. A nő ízlésétől, a férfi kinézetétől (pénztárcájától!?), stb.


Mindenesetre én akárhányszor látok ilyen papa-korú pasast fiatal nővel, mindig olyan szánalmat érzek... ez van.

2014. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint George Clooney vagy Harison Ford, akkor szerintem még pénz sem kell. És még az én korosztályomban (21 vagyok) is lenne esélye az uraságnak. De ha nem... Nos, akkor pénzzel és kicsit idősebbeknél esetleg. Attól függ, mennyire papis a 60 évével.
2014. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 60 éves férfi, ha normálisan sikerült az élete, már unokái vannak és egy szerető felesége. ( szerintem ).
2014. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nettó baromság az, hogy aki nem házas és nem szaporodott, az nem ér semmit. Valószínűleg nem akarta megnyomorítani az életét, abszolút egyetértek vele.

Vannak olyan 60-as férfiak, akik a náluk jóval fiatalabb pasikat simán a háttérbe taszítják. Persze itt nem az átlagnak számító, nagypapás, igénytelen, koravén férfiakra gondolok. De a kor önmagában nem kizáró tényező.

2014. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!