Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu akivel nagyon jóban lettünk és csak barátok voltunk egy ideig ...de aztán valahogy összejöttunk és jártunk pár hétig .

(Akkor ismerkedtem meg vele jobban mikor szakitottam a barátommal egy 1.5 éves kapcsolat után és épp ennek a közepen voltam ....nem volt könnyű dolgom mert a baratom nem akart elengedni és szörnyű botrányokat csinált amiket nagyon rosszul viseltem és ez a fiú segített nekem ekkor ....csak ott jöttek a gondok hogy összejöttem vele{azzal a fiuval} )

Én úgy láttam hogy tényleg szeret engem és én is nagyon szeretem öt ....de aztán sok gondom volt és neki is és már alig találkoztunk(nem tudom hogy azért mert tényleg nem ért rá vagy csak nem akart látni) ...azután bejelentette nekem hogy kimegy külföldre és azután szakitottunk ezért (az hogy kimegy külföldre az már korábban is szobajott és tervezve volt neki )

Annyit meg rolla h neki is sok gondja volt és zűrös élete . És amikor szakitottunk arra hivatkozva h nem mondhatja el h miért is szakitunk valójában és hogy csak engem véd ezzel meg ilyenek ott is hagyott ....pár nap alatt elvileg ő túl tette magát es nem is volt hajlandó beszélni erről vagy megmagyarázni ezt és konkrétan beszélni se beszélt velem

Én viszont ezt nem tudtam /tudom ezt így lezárni ...meg soha senkit se szerettem így mint őt .

És ennek már ván vagy fel éve ss meg mindig eszembe jut és hianyzik és akárhányszor meglátok facen egy képet rolls vagy az utcán látom vagy ott megyek el ahol régen vele voltam eszembe jutnak az emlékek ...ő volt az első ember aki kiállt mellettem a bajban és megvedett mindentől.

Nagyon fáj h már nincs velem és meg mindig nem tudom elfelejteni akárhogy is otthagyottén meg mindig ugyanúgy szeretem

Már másik barátom ván és szeretem is de azt érzem h közben h nem öt a legjobban hanem azt a fiút . Mit csináljak hogy elfelejtsem?? Egyáltalán el tudom valaha ??? Vagy mit tegyek h legalább ne fájjon ennyire ??? :'(



2014. ápr. 14. 22:38
 1/2 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ne kapaszkodj egy olyan emberbe, akiben annyi gerinc sincs, hogy elmondja, miért lett vége részéről.
2014. ápr. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hülye pasik,nem kell mindig velük foglalkozni,ha pedig el akarod felejteni,akkor vegyel egy hosszú erdekes könyvet és olvasd ki,nekem segített!:)
2014. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!