Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kérnétek ilyet valakitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kérnétek ilyet valakitől, akire nem (csak) barátként tekintetek?

Figyelt kérdés
Egyik barátom kb 3 hete jött össze egy csajjal, semmi komolyat nem akart, csak lefeküdni vele, de a csaj többet gondolt, bár sosem mondta neki a fiú, hogy több lenne. Szakitott vele előben, majd mivel én egy kozos bulin vigasztaltam a csajt, beszélgettem vele, engem kért meg a buli után, hogy beszéljek vele facebookon, mintha én lennék a srác, és még egyszer zárjam le, bucsuzzak el tőle, mert neki túl kellemetlen az egész, nem gondolta, hogy így megviseli majd a csajt, és most nem tudja kezelni a helyzetet. Nekem a sráccal elég érdekes a viszonyom, barátok vagyunk, de néha úgy érzem, mintha többet akarna, de konkrétan még sosem lépett semmit.Ti kérnétek ilyet egy lánytól, aki esetleg több, mint barát?
2014. ápr. 14. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan? o.O
2014. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik részét nem érted? Megpróbálom jobban elmagyarázni :-D
2014. ápr. 15. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi?? Én nem értem, meleg a barátod és össze akarna jönni veled?
2014. ápr. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neem :D Én lány vagyok, ez a barátom pedig fiú. 3 hete összejött egy lánnyal, de csak szexet akart, a lány többet gondolt. Most szakítottak a hétvégén, de úgy, hogy utána mindketten eljöttek egy buliba, ahol én is ott voltam, és mivel előtte már egyszer találkoztam a lánnyal, vigasztaltam, nekem sírt, engem ölelgetett, stb. Ezt a fiú is észrevette, így másnap megkért, hogy smsben az ő telefonjáról, mintha én lennék a srác búcsúzzak el, zárjam le még egyszer a dolgot. Nekem a sráccal érdekes a viszonyom, barátok vagyunk, de néha úgy érzem, mintha többet akarna. Ti az ő helyében kértetek volna ilyet egy lánytól,(helyette "szakítás"), ha nem csak barátilag gondoltok rá?


Remélem, így érthető :D

2014. ápr. 15. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek konkrétan semennyi köze nincs ahhoz, hogy miként tekint rád. Nyilván bizalmasának és jó barátjának tart, de ne ebből akard már kikövetkeztetni, hogy többnek is-e.
2014. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!