Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehet, hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egyszerű történet: Első nagy szerelem, szexben is ő volt az első,majd vége lett.Ennek már jó másfél éve,nem szeretem, sokáig nem is gondoltam rá,már teljesen reálisan látom azokat a hibáit amiket régen nem-a kapcsolaton belül azt is,hogy én mit rontottam el-. Azóta már van másik párom akit szeretek, de mégsem olyan a dolog,egyre inkább úgy érzem, hogy hiányzik valami, és több mint fél év után újra az eszembe jutott az exem,egyre gyakrabban gondolok rá.

Nem akarok még egy olyan kapcsolatot, már nem érzem, hogy szeretném, de akkor miért jut midig az eszembe, és mit tehetnék, hogy ne menjen tönkre miatta a mostani?



2014. ápr. 14. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem dettó hasonló a helyzet, csak 9-10 hónapja lett vége és az exem miatt nem tudok más kapcsolatba belemenni, lenne rá számtalan lehetőségem és szeretném is, de nem megy.


Én abban reménykedem, hogy majd az idő megoldja a helyzetet és a tiédet is csakugyan. Az ex okkal lett ex.

2014. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is tudom. Egy jó ideig nem is volt gond,nem gondoltam rá,jól megvoltam a jelenlegi párommal, de egyre gyakrabban az eszembe jut.Tudom,hogy már nem szeretem, de nagyon zavar a dolog.
2014. ápr. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!