Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgassak a megérzésre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a megérzésre vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

mert nem tudom :D


vannak lányok akik tök ismeretlenek, viszont szépek.

és amikor rájuk nézek, bele a szemükbe, ők meg rám, mindenkinél mást érzek.


pl van egy ismerős lány, aki amikor ránézek, azt mondja nekem a szemével hogy gyere és csinálj meg itt ahol vagyok...holott még a kezét se nagyon fogtam meg! Nem tudom hogy viszonyulna hozzá ha megtenném.



2014. ápr. 15. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj aludni.
2014. ápr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

besírtam :D :D


án tudom, menj aludni,és reklám:

2014. ápr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most keltem :D Most visszaolvasva elég érdekesen fogalmaztam, de komolyan kérdezem
2014. ápr. 15. 01:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez mert valószínűleg tudathasadásos vagy.
2014. ápr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
100%

Hallgass a megérzésre. De azért ne úgy menj oda hogy gyere babám, itt helyben magamévá teszlek - iktass be egy udvarlási fázist. Hidd el, később megtérül!

A kezét se "nagyon" fogtad meg? Miért, kicsit már megfogtad? :D

2014. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A megérzést ne kavard össze az állati vágyakkal.
2014. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!