Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi egy éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi egy éjszakás kaland után még sokkal normálisabb velem mint előtte az miért van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jó volt a szex, és kéne neki még.
2014. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kielegülten,minden pasinak jobb a kedve.
2014. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy két hete volt ez az egész és azóta kedvesebb velem ha találkozunk!
2014. ápr. 15. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jó volt és ha esetleg ismételni támad kedve, akkor így több esélye van.
2014. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Kefeltesd meg magad vele te kis lotyo, csinald a dolgod.
2014. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedvesnek lenni nem olyan nagy erőfeszítés, mint

amilyennek beállítják :) És egyetértek az előttem írókkal,

tartalék puncinak első osztályú vagy (ez nem sértés).

Persze az is lehet, hogy idővel többet akarna valamelyikőtök...

2014. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha mély nyomot hagytál volna benne, akkor ott toporogna az ajtód előtt. Így viszont, mivel csak ennyi van, egyszerűen nem akar bunkó lenni veled, de értésedre akarja adni, hogy ennyi és nem több, amit várhatsz tőle.
2014. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaza lehet a "7"-nek, de ez attól függ, hogy ki kezdeményezett és miért lett a kapcsolat egy éjszakás kaland?!

Ha megváltozott a hozzáállása a történtek után, akkor nagyon nem vagy közömbös a számára...tuti, hogy jó voltál az ágyban...de valamiért nem mer, vagy nem akar lépni. Szerintem van valakije és hezitál...

37F

2014. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos jó voltál az ágyban! ;)
2014. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ő volt a kezdeményező, már jó ideje próbálkozott egy alkalommal és én most beadtam a derekam.

Aki azt írta, hogy lotyó vagyok, üzenem neki hogy gratulálok a felfogásához. ;)

2014. ápr. 15. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!