Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik tanár diák szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tanár diák szerelem?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista lány vagyok, és nem szeretnék naiv, álmodozo kislánynak tűnni,de úgy veszem észre hogy nagyon tetszek az egyik tanáromnak.Vagyis ezt én nem is akartam észrevenni, de már a tobbi osztálytársam is észrevette ...Nekem is fura volt a viselkedese, de igazábol ők hivták fel a figyelemet erre az egészre...

Olyan tantárgyat tanit, ami tőlem nagyon távol áll, szoval neha neha becsuszik rosszabb jegy is de jo tanulo vagyok. Viszont az kizárt hogy azért lennék neki ennyire a kivételezettje, mert zseni vagyok az adott tantárgyban.

Viszont annál inkább hasonlitok a barátnőjére, és erre már mások is felhivták a figyelmemet. Még a nevünk is egyforma.

Ha bejon a teremben az az első hogy hangosan kimondja nevem, és hogy hol vagyok, itt vagyok-e?....A tobbiek mar rendesen nevetik...Aztan rendszerint kihiv aztan csak mosolyog ram, kerdezget ezt azt, és totál zavarba hoz. Ha dolgozatot irunk, az en padomnal all meg, es mindig van hozzam egy kedves szava. Reggelente szinte egyidoben érkezunk a suliban is és olyankor mindig keresi a tarsasagom.

Elég sok fura dolog van, és nem vagyok olyan tipus aki ilyesmibe beleéli magát, de a t0bbiek már annyira mondják a magukét, hogy ha reálisan gondolkozok tényleg értehetetlen miért kedvel ennyire.

Csinosnak csinos vagyok, de nem az iskola legjobb nője vagy ilyesmi...Kollegiumban lakom, és egyszer oda is átjott, bjeott a szobamba, hogy csak ellenorizni akarja hogy hogy allok a hazimmal. Na ez is meglepő volt. (Más iskolai alkalmazottak is észrevették a kozeledését, de egyelőre mindenki mondja hogy 0rüljek neki, meg mosolyognak az egészen)...

Az a helyzet hogy mint ferfi nekem tetszik, nem az az extra helyes pasi, de vonzonak talaljak sokan.

Nem tudom mire vélni ezt az egészet, tudnátok adni valami tanácsot?

Koszi!


2014. ápr. 15. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

bejön a teremBE

érkezünk a suliBA



Ha van baártnője, pláne ne reménykedj! Viszont érett emberként én inkább azon gondolkodnék, hogy milyen egy pedagógus, aki a saját tanítványára nyomul?



Amúgy nekünk is volt hasonló kaliberű tanárunk annó, gimiben, fiatal, huszonévei elején, simán akármelyik diáklány zavarba tudta hozni. Olyan is volt akinek kapcsolata lett egy diáklánnyal, de meg is van a véleményem róla, egyszerűen undorító.



Ezek mellett meg olyan fiatal tanárom is volt, aki jópofa volt, kedves volt a lányokkal, udvarias stb. emellett sosem akart senkinek a pasija lenni. Lehet, hogy a Te tanárod is csak udvarias és kedves, szimpatizál veled, de semmi több. Nem?



23-N

2014. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, egy fiatal tanárra gondolok, aki talán nemrég végzett az egyetemen. Mondjuk 25-26 éves? Igazából akkor fogod megtudni a választ, hogy valóban többet akar tőled, vagy szimplán szimpatikus vagy neki, ha végzel a sulival. Addig biztosan nem fog konkrétan kikezdeni veled, és nem lenne túl jó az sem ha te kezdenél ki vele, ugyanis munkájából adódóan nem lehet együtt tanítvánnyal, iskolai diákkal. Ha végzel, és tényleg többet szeretne tőled akkor fel fog keresni, esetleg konkrétan megmondja mit is szeretne tőled. Szerintem várd ki a végét, idővel úgyis minden tisztán ki fog derülni, addig is ne kezdeményezz és foglalkozz ezzel.
2014. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ő nem ilyen széditő tipus (van olyan tanarra is peldank a suliban, aki minden diaklanynak nyomja a szoveget), senkivel nem viselkedik ugy mint velem,legalabbis nem tudok rola.

Lehet igazad van...nem tudom. De most lesz nemsokara egy tanulmanyi ut ahova o jon velunk, na kivancsi leszek ra mi fog tortenni, hogy fog hozzam viszonyulni...

2014. ápr. 15. 11:52
 4/19 A kérdező kommentje:
33 éves
2014. ápr. 15. 11:53
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Létezik. Hajaj!


Az egyik barátom gimnáziumban tanított. Érettségi után vette feleségül az egyik tanítványát. Azóta is boldogan élnek, három gyerekük van.


Aztán létezik plátói szerelem is tanár és diák között. Az egyik húgomba a matektanára volt szerelmes, amikor a húgom 14 éves volt. Nem nyúlt hozzá, nem zavarta meg az életét. A tanár 24 éves volt. Nekem mesélte el. :-)

2014. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Másrészt, egy 33 éves komoly ember, nem fog kapcsolatot kezdeményezni egy 18 éves diáklánnyal, aki még csak most fog leérettségizni. 15 év van köztetek, ami azért nem kevés, viszont sok.
2014. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
20 éves leszek nemsokara...:)de jo tudom ez nemsokat valtoztat a tenyeken..
2014. ápr. 15. 11:58
 8/19 A kérdező kommentje:
A frizuramat is mindig megdicseri, rogton eszreveszi ha fodrasznal voltam, és én meg csak pirulok a tobbiek elott. Meg sokszor flegman valaszolok neki, egyaltalan nem tudom kezelni ezt a helyzetet.
2014. ápr. 15. 12:02
 9/19 anonim ***** válasza:
gimiben nekem is csapta a szelet az egyik tanárom. Tudni kell róla, hogy a feleségét otthagyta egy korábbi tanítványáért, aztán azt a lányt egy nálam fiatalabbért. Velem csak találkozgatott, de nem feküdtünk le. Létezhet, hogy akar tőled valamit, sőt én azt is el tudom képzelni, hogy komolyan gondolná, bár a saját példámra visszagondolva nem feltétlenül tartom normálisnak. Óvatosan...
2014. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Mint pedagógus, megvan a véleményem a kollegáról. Mi az, hogy név szerint téged keres minden óra előtt? Meg bemegy hozzád a koliba? Mi jön még ezután? Ellátogat hozzátok személyesen, hogy segítsen a tanulásban kettesben?

Én a helyedben tartanám a két lépés távolságot vele. Elhiszem, hogy imponál neked, hogy egy érett férfi, egy tanár kacsingat feléd, de egyrészt ez nem helyénvaló, amíg a diákja vagy, másrészt nagyon nem helyénvaló, mert eközben kapcsolata van.

A szavaidból azt veszem ki, neked nem igazán jön be a pasas, csak tetszik, hogy tetszel neki. Vigyázz ezzel.

És ha továbbra is fenn áll ez a dolog, én lehet szólnék egy felsőbb vezetőnek vagy az osztályfőnöknek.

Amúgy egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy szerelem szövődjön tanár és diák között, hallottam is ilyenről, teljesen el tudom képzelni. De szerintem az nem így kezdődik, hogy tanár bácsi nyomul, a leányzónak meg legyezgeti a hiúságát, hogy bejön a pedagógusnak. Ott már eleve valami komolyabb van.

2014. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!