Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokat vagy segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat vagy segítséget várok. Pls (? )

Figyelt kérdés

Felejtsem el vagy próbáljam megérteni?

van egy fiú 14 éves és nem értem hogy miért viselkedik így velem (beszólogat,dobál,hülye beceneveket ad nekem)amikor próbálok beszélni vele nem figyel rám vagy nem vesz komolyan mert csak nevet az egészen de csak suliba van így mert volt egy buli ahol ketten voltunk és elmondta hogy tetszem neki ekkor én is elmondtam hogy ő is nekem, végig egymással voltunk elfoglalva de amikor kérdeztem hogy szerelmes-e akkor nem válaszolt csak annyit hogy 'mi van akkor ha igen' de viszont suliba is próbál a közelemben lenni igaz hogy elég fura módon (kötekedéssel) de akkor is ott van...a szar az hogy én kezdek szerelmes lenni és nem tudom hogy mit tegyek,mi lenne a legjobb..



2014. ápr. 15. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Bejossz neki. Van aki igy kompenzalja a szerelmet, de biztosan mondom hogy tetszel neki. Talan kerdezz ra kerek perec a dologra.
2014. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, h "szerelmes-e" nem nagyon érdemes megkérdezni a másik féltől, aki iránt érzel valamit.

Tenni pedig... próbálj Te is a közelében lenni, aztán idővel kialakul valami. :)

2014. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tetted már fel egyszer ezt a kérdést?Mert én úgy emlékszem hogy igen.Persze nem gond...Nyílván bejössz meki,csak szerintem szégyelli bevallani,hogy tetszel neki..az,hogy így viselkedik,az amiatt van hogy még fiatal és éretlen.Azt tudom tanácsolni,hogy beszéld meg vele ezt a dolgot,próbálj meg vele komolyan elbeszélgetni kettőtökről..

Aztán majd lassacskán megkomolyodik,és biztos ki fog alakaulni ez a dolog kettőtök között.

2014. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már megkérdeztem azt hogy "szerelmes-e" és nem válaszolt rá csak annyit hogy "mi van akkor ha igen" de azt elmondta hogy tetszem neki:)
2014. ápr. 15. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hàt akkor meg nem értem mi a gond...te is szereted,ő is szeret..akkor jàrjatok..te is kőzeledj felé...
2014. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a gond hogy nem értem miért ilyen..dobál meg húzgálja a hajam nem figyel rám sőt le se szar de van amikor meg pont az ellenkezője ...:(
2014. ápr. 15. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondom,még elég éretlen..Vagy fogadd el ilyennek,vagy ha nagyon zavar,akkor keress egy komolyabb srácot..Ha pedig elfogadod őt ilyennek,akkor gondolj arra,hogy talán 1-2 év múlva kicsit komolyabb lesz,nem lesz ilyen gyerekes..
2014. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk ilyen bunkók ha tetszik nekik egy lány....betojik ahhoz hogy odamenjenek hozzá, de valahogy fel kell hívniuk magukra a figyelmet...
2015. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!