Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húzzák fel magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzzák fel magukat a nők azon ha felhajtva hagyják a pasik a wc ülőkét?

Figyelt kérdés
Hajtsák le ha használni akarják, nekünk is úgyanannyi energiába telik felhajtani.

2014. ápr. 15. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
igazad van! elnyomottak voltak utána egyenjoguságot akartak most meg majd uralkodni sokan...
2014. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Inkább tanulj meg célozni. Vagy legalább nem összehugyozni mindent és akkor nem kell felhajtani.
2014. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért nem szeretem, mert ha éjszaka kimegyek wc-re,nem szoktam figyelni, hogy fel, vagy le van-e hajtva.

Aztán már nem egyszer volt, hogy majdnem beleestem a budiba. :D

2014. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem mit problémáznak ezen annyit.
2014. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Passzolok.... hülyeség :D
2014. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Áh, szóval nem tetszett a válaszom, ezért lepontoztál. Hú, puszi a pocidra; de tényleg. Véletlenül nem azért tetted ki a kérdést, hogy pártfogoljanak és szubjektív véleményt mondjunk rá?Ó, így bocs. Tényleg, egy igazi gyökér vagyok. Mit képzelem, amikor hozzászóltam és felvetettem, lehet, nem kéne összehugyozni mindent? Én buta.
2014. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak amúgy is többet járnak ki WC-re, gyorsabb az anyagcseréjük.
2014. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!