Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem akarják elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem akarják elfogadni hogy meleg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer öngyilkos akartam lenni, be is kerültem a kórházba gyógyszertúladagolás miatt, de többé ilyet nem akarok csinálni, akkor a szüleim is berohantak a kórházba és hát elmondtam hogy meleg vagyok, anyám olyan szavakat vágott nekem hogy legszívesebben örültem volna ha megáll a szívem. Apám azt mondta elfogad de ilyet ne csináljak testvérem meg nem szólt semmit.


Eltelt 1 év és a szüleim mindig a lányokról beszélnek mondtam nekik hogy békén kéne hagyni ezzel a témával, testvérem meg mindig azt mondja mi van b*zi vagy? Csinálj már magaddal valamit k*rvázzak vagy csajozzak. De nekem ez nem megy, nem vonzódók hozzá. Amikor elmondtam hogy meleg vagyok úgy érzem a szüleim egyre jobban távolodnak el tőlem. Időnként már a sírógörcs kerget szinte. Nem tudom mit csináljak. Mikor beszélgettek a szüleimmel, és ha felhozzák ezt a ,,csajozás'' témát nekem nem tetszik. Egyszerűen nem akarják elfogadni hogy meleg vagyok. Főleg Anyám nem, az egyre jobban kezd lesz*rni, és a családom is egyre jobban. Nem tudom mit csináljak , lehet csak azért (kedvelnek szeretnek) holott lehet nem is, mert én beszélek Angolul? Mivel külföldön élünk.


Kérlek titeket értelmes válaszokat adjatok köszönöm.

18/F


2014. ápr. 16. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet csak idő kell neki. De szerintem ülj le anyuddal és mond meg neki hogy mit érzel ,hogy ne akarjon megváltoztatni mert ilyen vagy. És hogy nem kellenek a célzások.
2014. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Figyelj fiam..Én nem vagyok az apád:))

Naszóval..Szerintem ne hagyd magad..Ha ráakarnak erőszakolni erre a lányos dologra* akkor szépen és érthetően elkell nekik magyarázni ,hogy te tényleg meleg vagy..Nem b*zi!Hanem meleg!..Ha ők nem fogadnak el igy akkor hagyd őket békén ezzel a témával,de tisztán meg kell nekik mond ,hogy te ilyen vagy !.Ne legyél kis ny*morék..Ezért ne tablettázd be magad!Ne legyél öngyilkos !!Ez az ő lelki ny*moruk és f*gyatékosságuk ha a saját gyereküket nem fogadják el igy...Ezért te nem vagy hibás! Egyszer ülj le velük beszélgetni és kérdezd meg őket szeliden ,nyugodtan ,hogy ők mért nem fogadnak igy el..Hisz a gyerekük vagy...És ha nem tudnak értelmes válaszokat adni..Akkor hagyd őket a fr*cba.. Sz*rd le őket és támaszkodj magadban,vagy a barátaidban!

2014. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ne törődj vele

egyik füleden be a másikon ki

ha en minden zrikálást ennyire magamra vennék...

nem kell velük törődni

pláne nem sírni vagy öngyilkosnak lenni

te életed nem az övék

2014. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. Ezek a kommentek nagyon jól estek most! :)
2014. ápr. 16. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Szegény, nagyon nehéz lehet így.

Azt írtad, hogy apád volt a megértőbb. Esetleg megpróbálhatnál vele beszélni erről mélyebben.

Amúgy ritka kirekesztő családod van.

2014. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! Idő kell nekik. sok idő. nekem anyuval nem volt bajom, de apu az jááj.. s tesóm is ugyanazt mondja hogy csajozzak el fog múllni, mert ezt én csak bemagyaráztam magamnak o.O

Jómagam, úgy voltam vele, amikor olyan 13évesen elmondtam, hogy úgy érzem meleg vagyok s apa jött azzal áh fiam, ez tinédzserkori identitászavar.. nem is törödtem velük, nem mondtam el, csak tavaly, amikor apu beszélt arról, hogy ennek meg anank a lánya milyen jó lenne nekem, elmondtam, homoszexuális vagyok.. Már minden rendben van, viszonylag csend van, nem szekálnak így..

Idő és idő kell nekik, tapasztalatból mondom!

Ja, amikor depis vagyok, állandóan ezzel jövök.. na, akkor szól apukám, hogy WTF? - A seregben több száz férfivel volt összezárva, s ilyen hülyeség soha életében nem fordúlt meg a fejében :D

Viszont, érdekes módon, jobban ismerik a meleg világot mint én magam, azzal is érvelnek, hogy a férfiak között sokkal negyobb az esélye hogy kihasználnak/átvernek..

De mondtam hogy tudom, s tisztában vagyok vele..

Az megint más, hogy szociológiai szemponból a szülők mindig a saját képükre akarják formálni a gyermeküket...

Fel a fejjel! S, hogy őszinte legyek, írhaszt bizalomal privát üzenetet, mert hasonló szituban lévő srácokkal szeretnék ismeredni. (20F)

2014. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen embereknek nem való gyerek sajnos.

Egyszerűen nem bírnak felfogni valamit,az gáz.Az ilyen emberek az élet egyéb területein sem lehetnek vmi nagy ászok.Egy értelmes ember megért egy dolgot.Felfogja,ennyi megy tovább az élet.Az ilyen emberek meg egyszerűen élnek tovább a hazugságban,önmaguk ámításában.Ez beteges.Elhitetnek magukkal olyan dolgokat,amik nem valósak...

Én 25 vagyok,kb másfél éve mondtam el anyámnak,de még most sem fogta fel teljesen.Szerintem ez gáz.

Azért egy ilyen információ felfogásához nem évek kellenek.

Azt megértem,hogy kell pár nap,még az ember átgondolja a dolgokat,átértékeli,hogy milyen változás ez az ő vagy más életére,de ennyi.Akik ezen éveket rágódnak,azok nem tudnak semmiféle problémát megoldani....

2014. ápr. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MrPifta ***** válasza:
100%
Keress meleg barátokat, ők sokkal többet tudnak segíteni.
2014. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hagynám ezt a szüleimnek, sem a testvéremnek. Megmutatnám nekik azt, hogy igenis egy normális ember vagyok, és ha nekik ez nem tetszik, akkor így jártak. Én (ha más nem, akkor szivatásból) egyik nap hazaérve egy korombeli, kigyúrt macsó jóképű csávóval hazaállítanék, és annyit böfögnék a szüleim orra alá, hogy "ha akartok valamit kopogjatok" és bemennék vele a szobámba. Szerintem utána nem szólogatnának be ilyeneket, ha meg igen, akkor a külföldieknek angolul megmondanám miközben anyud-apud-tesód ott van veled, hogy milyen szemét családod van, a családod meg nagyban bólogat majd mert egy kukkot nem fog érteni. Én biztos, hogy nem hagynám ennyiben a dolgot. Nem a kutyájuk vagy, nem a zsebszótáruk, hanem a család tagja, és ha nem bánnak veled úgy, akkor meg kell őket tanítani arra, hogy nem a lábtörlőjük vagy (ismétlem, ezt ÉN tenném, nem biztos hogy másnak tetszik az ötlet, nem kell lehurrogni).
2014. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :) Most erősebnek érzem magam lelkileg is! Köszönöm.
2014. ápr. 27. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!