Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm és én, ugyan abba a fiúba vagyunk szerelmesek? Csak ő ezt nem tudja, hogy én is, abba a fiúba.

Figyelt kérdés
Szeretnék a fiúval járni mert, ő is szeret, csak a barátnőm miatt nem szeretnék, mert félek, hogy vége a barátságunknak. Most mit tegyek?

2014. ápr. 17. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Válaszd a barátságot, a barátok mindig ott lesznek a pasi kevésbé.
2014. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A barátság fontosabb, megbánnád utólag ha együtt maradsz a pasival, ha nem, a barátnőd elveszted. Megéri?
2014. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
döntsétek el egy shaolin leszámolásban
2014. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, hogy válaszd a barátságot, de milyen barátság az amit ezzel tönkre lehetne tenni?
2014. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljétek emg a barátnőddel, mert ha elfogadja akkor van esély, de te döntsd el h ki számodra a fontosabb kettejük közül
2014. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen a barátságotok tényleg tönkre mehet, de ha nagyon szoros ez a barátság és a barátnőd megértő, akkor szerintem megérti ezt a helyzetet, főleg, hogy a fiú téged szeret nem Őt. Én is voltam hasonló helyzetbe és a barátságunk megmaradt. Sok sikert nektek!
2014. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4.

Fiatal fejjel képtelenek elfogadni főleg a lányok, ha a "barinő elveszi a pasimat", pár év és mondani fogják, hogy hülyeség egy pasin összeveszni, de jobb, ha a haragod mielőbb elkerüljük nem? Tisztelet!!!

2014. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
haragot*
2014. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak nagyon félek , hogy mit szólna hozzá.
2014. ápr. 17. 13:58
 10/12 A kérdező kommentje:
A fiú már nagyon sokszor megpróbált megcsókolni,de én nem hagytam neki.A barátnőm miatt
2014. ápr. 17. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!