Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt minden egyes buli alkalmával?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem a legjobb témakörbe írok, de szerintem köze van a szerelem és szex témához...


Először is én egy átlagos 20 éves lány vagyok, aki nagyon szereti jól érezni magát normális keretek között. (értsd: nem élek droggal,nem vagyok könnyűvérű és csak pont eleget iszok, nem többet.) Ha van időm, és nem megy a tanulás rovására, eljárok a barátaimmal egyetemi bulikra, lazítás céljából. DE!! Valahányszor ott vagyok a helyszínen, már elmegy a kedvem az egésztől. Ahogy látom az embereket, hogy jól érzik magukat, összejönnek, isznak, nevetnek, addig legbelül sírni tudnék és fojtogat az üresség és azt kérdezem magamtól, hogy mégis mit keresek itt. Menekülnöm kell, de azonnal. Mégis maradok, mert szeretek a barátaimmal lenni és valahol legbelül én is szeretek bulizni, de nekem ez néha kín. Ambivalens érzéseim vannak, furcsa kettősség. Jó zenéket játszanak, az emberekkel sincs gond, de mintha nekem ez nem lenne elég. Olyan bajaim jönnek elő, amikről idáig nem is tudtam... Lehet, hogy túl sokat várok el a buliktól? Tudom kissé zűrzavaros, de ti nem éreztétek ugyanezt?



2014. ápr. 17. 14:26
1 2
 1/19 Sulek Péter ***** válasza:
sztem élvezed a dolgot de valamilyen szinten másra vágysz komoly kapcsira vagy valami másra bármire :)
2014. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De én is ezt érzem minden szórakozóhelyen, inkább pubokba szeretek menni vagy csak az utcán bóklászni/Deákra menni.
2014. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
kéne neked egy pasi
2014. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Sulek Péter ***** válasza:
sztem is komoly kapcsolatra lenne szükséged aki mellett ezt nem érzed :)
2014. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
túlreagálod......
2014. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mindegy is, lehet, hogy ufo vagyok.
2014. ápr. 17. 14:39
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam érezni. Amikor otthon hallgatok valami jó zenét kedvem támad bulizni de amikor ott vagyok rosszul vagyok az egésztől. szerintem ez normális nem feltétlen szükséges az embernek jól érezni magát különféle lebujokban részeg magukat pakoló emberek között. én a legjobban akkor szoktam magam érezni ha áthívom a barátnőimet és otthon iszogatunk beszélgetünk vagy beülünk valami szolidabb helyre.

22L

2014. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy elválasztanak a barátnőimtől, mindig bekúszik közénk egy pasi, és már fogdosni akarna, aztán körbenézek, mindenki smárol, pedig nem is ismerik a másikat. Bár lenne olyan aki nem adja olyan könnyen magát.
2014. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én meg fiúként vagyok ugyanígy, annyi különbséggel, hogy még a legtöbb zene sem jön be, és a leggyengébb italokat is úgy kell leerőltetnem, ha egy haver meghív valamire. Nem tudom, szerintem lennie kéne más alternatívának is akikapcsolódásra/párkeresésre.
2014. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gyakorta érzem én is ezt férfi létemre. S ezt akkor, amikor nincs senkim. Nyilván te is ezért érzed. Valahol jó ez neked, de mégis kevés, mert nem találod a helyed. Azt érzed mindenkinek minden egyenesben van, boldog mert mondjuk a párjával bulizik és felszabadult. Ha lesz társad, el fog tűnni ez az érzés. Ezért van ez az üresség. Nem irigyled másoktól, de sajnálod magadat.
2014. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!