Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 190cm-es magasság előnyt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190cm-es magasság előnyt vagy hátrány jelent a legtöbb lány szemében? És a sportosan vékony alkat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezek csk külsőségek..
2014. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A belső a fontos...
2014. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hatarozottan elony ;)
2014. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindentől elvonatkoztatva, csak a magasságot és a testalkatot nézve nálam pl. előny, mert én is magas vagyok. Egy kicsi lánnyal lehet, hogy furán néznél ki.
2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze, a belső a fontos, de elsőre a külső alapján ítélkeznek.

Egyébként szerintem a 190-es magasság jó, és a sportosan vékony alkat is. Itt az igényesség, az ápoltság sokkal fontosabb. Mármint a külsőnél. Mintsem az, hogy hány cm magas. De pl. (bár már láttam ellenkező példát) szerintem egy 150cm magas lány nem biztos, hogy szivesen randizna veled. :)

2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
165cm-nél alacsonyabb lánnyal én sem szívesen randiznék :)
2014. ápr. 17. 14:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze sok minden más is számít, de ha csak ezt nézzük előny :)
2014. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előny, de a belső is számít nem csak a külsőségek.
2014. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.

Meg is értem, hogy sokkal alacsonyabb lánnyal nem ismerkedsz. :)

De egyébként tényleg sokkal fontosabb, ha a külsőt nézzük, hogy ápolt és igényes legyen valaki. Tiszta ruhába járjon, tiszta legyen ő maga is, ne legyen zsíros a bőre/haja, ne legyen büdös a teste/szája/ruhája. :)

2014. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szingli koromban előnynek számított, mert én is magas vagyok. 175cm, szóval elég gáz lett volna egy 160-170 centis pasi mellett állnom. Zavart volna. Nem tehetek róla....ilyen az ízlésem.


Amúgy a férjem is ilyen magas:) Pont jó arány. Ő is szereti hogy én magas vagyok. Nem akart alacsony csajt.

A vékony alkat nem igazán az esetem. Jobban szeretem ha van mit fogni:) pl egy normál méretű fenék, kis pocak párti vagyok inkább.

2014. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!