Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú, aki erkölcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki erkölcsi okokból, bulikban nem smárol vadidegenekkel? Vagy ha van rá lehetősége, mindenképp lekap egy részeg lányt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vadidegennel nem, nincs semmi erkölcsi megfontolás emögött, egyszerűen nem szeretném
2014. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyet sem hallottam még, örülök, hogy nem mindenki dobja magát oda olyan könnyen.
2014. ápr. 17. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Én pl bulikban nagyon nagyon ritkán ismerkedek, ha el is szánom magam, hogy megyek haverok miatt megyek nem részeg pi**ák miatt. Tehát egyértelmű, hogy az ilyet kihagyom.
2014. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már férfinak számítok a magam 25 évével... De eddig se és ezek után se akarom, pontosan erkölcsi okokból.
2014. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet, klubbot kéne váltanom, mert ahova én néha-néha elmegyek, nem ilyen beállítottságúak a férfiak.
2014. ápr. 17. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami romkocsmával lehet jobban jársz
2014. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem smárolok vadidegenekkel,ehhez megfelelő vonzódás és ismeretség kell nekem.Na nem volt olyan túl sok lehetőségem se,mert esélyt sem szoktak adni,de ez más kérdés...
2014. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 C0r3 ***** válasza:
Vad idegenekkel ,és ismerősökkel sem. Ahhoz, hogy valakivel csókolózzak, ahhoz nagyon szerelmesnek kell lennem. Az a tudat is felidegesít, hogy a csóknak már semmi jelentősége nincs. Éppen ezért, én máshogy kezelem. :)
2014. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes és ahogy látom sajnos ez egy megszokott jelenség, elég szomorú vagyok emiatt. Azért a csók nálam még mindig egy belsőséges intim valami, amit nem csinálok akárkivel, pedig elég szexmániás vagyok, de csakis az éppen aktuális párommal. Érdekes egy világ van, annyi biztos. 36/F
2014. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kösz. Vadidegenhez bottal se nyúlok.


bulikba se járok, ha járnék se érnék máshoz ilyen téren.

2014. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!