Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok többé szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok többé szerelmes lenni és jó! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

3 fiúval jártam, az egyikkel 5 évig, 1 évig és a harmadikkal fél évig. Egyik bolondabb volt mint a másik a végére. Bár én dobtam ki őket de nem oktalanul.

Állandóan kiérdemelték, és hülyét csináltak belőlem. Mintha én azt érdemelném.

Lehet nekem is van hibám, bár arra nem világítottak rá de úgy érzem hogy jó ember vagyok. Normál alak, normális fejem van. nem vagyok bunkó, a szexet sem vetem meg. Nem hisztizek nem haragszok meg oktalanul.



Ismerkedtem egy fiúval, akit kihasználtak a csajok, akár csak a tükörképem lenne. De ő nem akar kapcsolatot. Csak szexet. Nem tudom hogy bele vágjak-e. Nem voltam még hasonló cipőben. Nagyon tetszik, de lehet nekem nem megy érzések nélkül. Bár elmondása alapján neki sem.


Mi a megoldás?? Próbáljuk ki egymást???


2014. ápr. 17. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, legrosszabb eset egy kínos éjszaka.
2014. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáljátok
2014. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Johny88 ***** válasza:
Próbáljátok, hát ha bejön mindkettőtöknek.
2014. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
félek hogy szerelmes leszek belé.
2014. ápr. 17. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baj, ő is beléd ;)
2014. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Montàk màr neked, hogy egoista vagy meg idegesitő
2014. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!