Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én unom, hogy itt folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom, hogy itt folyamatosan rinyálnak a magas és vékony fiúk?

Figyelt kérdés
A tököm tele van már azzal, hogy naponta van 3-4 ilyen kérdés és a nyomorukat a testalkatukra fogják, holott lenne esélyük változtatni ezen, sporttal és rendes kajálással. Szerintem azzal van gond, hogy nyafognak, mint a kislányok, ezért nem kellenek senkinek. Komolyan, az alacsony és kövér fiúk nem rinyálnak ennyit, pedig szerintem ők nehezebben tudnának jó külsőt kölcsönözni maguknak.
2014. ápr. 18. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
én nekem is VÉKONY már a tűrőképességem, és MAGASan tele a tököm ezekkel a nyomikkal.
2014. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Ugye milyen rohadtul idegesítőek? Sok rinyagép.
2014. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Már nekem is pedig nem vagyok itt sokat...

Ahelyett hogy itt sopánkodnak, tegyenek ellene valamit.

2014. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És az átlag magas mackós srácokról még nem is beszéltünk :((
2014. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindig nevetnem kell ha meglátok egy ilyen kérdést :D

Nem unom.

2014. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Illetve itt rinyálnak azok is, akik nem éppen helyesek, hogy a nőknek csak a gazdag, jóképű férfiak kellenek. Csak ők azt nem veszik észre, hogy toplistás lányok után csorgatják a nyálukat, miközben egy átlagos, de számukra talán tökéletes lányt le sem szarnak.
2014. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tudod, én mit unok? ...Az ismerkedős kérdéseket...
2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Hol voltatok tegnap amikor engem lebasztak hogy mit hurrogom le a sok sopankodó, önmagát sajnáló "magas, vékony fiùt"? Kellett volna a támogatás :)
2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Pedig ugyanaz a hülye írja ki kb az összes olyan kérdést... szóval csak egyedül van.
2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is rohadtul unom, de szerintem zsírt leadni könnyebb mint izmot felszedni. Legalábbis nekem eddig csak leadni sikerült... :(
2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!