Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha eletem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha eletem szerelme sms-ben leirja nekem hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 04:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Küzdj.
2014. ápr. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem a szemedbe mondta, az kínosabb lenne.
2014. ápr. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát itt nagyon nincs mit tenni...kellemetlen, de el kell fogadni. Sajnos ez az a szitu, ahol az ember sakk mattot kap. Erőltetni nem szabad magad...gondolj arra, hogy te sem tudnál mit kezdeni olyasvalakivel, aki nem jön be neked. A helyzethez képest próbálj meg emelt fővel továbblépni, ne mutasd ki, hogy fáj, ne alázkodj meg! Idővel jobb lesz, és találni fogsz olyat, akivel kölcsönösen értékelni fogjátok egymást. Kitartást!
2014. ápr. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mert beleestél, nem lesz életed szerelme.

Jön másik, akinek te is tetszel.

És ezt jegyezd meg! Ha egyszer téged szeret valaki viszonzatlanul, akkor jusson eszedbe, milyen érzés, és mit megadnál egyetlen pici esélyért.

2014. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!