Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ekezetek nelkul irok csak telefonrol vagyok fent. Az lenne a helyzet, hogy kb. fel eve bejeloltem egy lanyt a facen akit csak parszor lattam eloben. Egy iskolaba jarunk, o 17 en 16. Miutan bejeloltem ramirt es elkezdtunk beszelgetni. Csak ugy nehanapjan rairtam meg parszor o is de most mar nem szoktunk egymasnak irni. Multheten meg beszeltem vele de nagyon keveset irt, igy eldontottem , hogy nem irok ra egy ideig. Eloben meg sosem beszeltunk csak parszor lattuk egymast. Szeretnem megismerni am en egy kicsit visszahuzodo vagyok es sok olyan pillanat volt, hogy odamehettem volna hozza de nem tettem. Szerintetek mit tegyek? Normalis valaszokat kernek, koszonom.

2014. ápr. 19. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélj vele élőben is, anélkül biztos nem lesz köztetek semmi
2014. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális választ? Szerintem mivel "visszahúzódó" vagy, ezért inkább húzódj vissza, netezzél, és álmodozz arról, hogy egyszer te is le mersz szólítani egy lányt. Vagy ne félj a leégéstől, és cselekedj. És majd amikor már elégszer leégetted magad a csajozós dumáiddal egy rakás nőnél, akkor már nem leszel visszahúzódó. De ezt a fészbukkon nem fogod megtanulni. Ott csak a "visszahúzódást" tudod gyakorolni.
2014. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!