Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek!? Felejtsem el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek!? Felejtsem el. Vagy harcoljak érte!?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, és ő is tudja hogy tetszik nekem!! Elmondta mindenkinek, hogy nekem tetszik, aztán jó pofákat vág, aztan mint ha en lennék az aki a legrosszabbat csinálta!! Beszélt az egyik tanárral és azt kérdezte a nő tőle hogy mit szól hozzá hogy én úgy nezek rá mint aki felakarja falni a szemével!! Meg hogy mit szól hozzá!?

(Az a nő lefeküdt a tanárral!, férje is van a nőnek!!)


2014. ápr. 19. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
H nagyon tetszik igen de ha csak a szerelem miatt észre kellet volna venned hogy ő nem visszonoza a szerelmedet :\
2014. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Nem tisztel eleve akkor hagyd a fenébe. Nálam fordítva van, de nekem nem tetszik a lány. Sőt most már bunkónak is tartom amiért nagyképűen kibeszélt. Én nem foglalkozok ilyenekkel, de ha te szereted, hogy nem tisztelnek meg akkor hajrá.
2014. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!