Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy kidobtak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kidobtak?

Figyelt kérdés
A szüleim kidobtak othonról mert lefeküdtem a barátommal. Mire hazamentem a suliból a cuccaim a kapu előtt voltak kirakva, a szüleim ordítva jöttek ki, hogy takarodj te ku*va, ebbe a házba vissza ne gyere. Nem tudom miért baj, hogy lefeküdtem a barátommal, 2 éve vagyok vele és még csak most szexeltünk elöször. Azóta a barátomnál lakom, vissza biztos nem megyek a szüleimhez, nem utálom őket csak szarul esett a megnyilvánulásuk. Szerintetek normálisan reagáltak? 19L

2014. ápr. 19. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
19 éves vagy már tudják már hogy a mai világbn vannak 12éves kapcsolatban levő kislányok????? szerintem nagyon butákha igy reagáltak erre de azt se értem hogy tudták meg a dolgot??
2014. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hogy tudták meg?


A kérdező kitalált meséjében ez nem lényeges.

2014. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom aból tudták meg, hogy munka után barátomhoz mentem haza és ott aludtam. Amikor hívtak, hogy hol vagyok mondtam nekik itt a barátomnál. Ezek után csak szemétkedtek velem, utánna kidobtak.
2014. ápr. 19. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük... egyszoval eldobtak!:/
2014. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha esetleg(!) mégsem kamu, mert számomra elképzelhetetlen ez a viselkedés a szülő részéről.


Nem azért rágtak be, mert nem szóltál nekik, hogy aznap nem mész haza, és ne egyék a kefét ébren egész éjjel? Hátha történt vele valami stb-stb?

Mert ebben az esetben nem az a gond, hogy lefeküdtél az illetővel, meg hogy nála aludtál. A probléma ott lesz, hogy ők vártak haza, hiába.

2014. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek után én soha többé nem állnék velük szóba, minden kapcsolatot megszakítanék velük.
2014. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Papírt hagytam a hűtőn,hogy nem megyek haza + sms-t írtam anyunak.
2014. ápr. 19. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem a barátoddal van bajuk? Úgy értem, ezelőtt nem húzták a szájukat, hogy miért pont ő?
2014. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak az alapján amit leírtál (merugye több infónk nincs), egyértelműen betegek a szüleid. Ilyen nincs. El sem tudom képzelni.

Szerintem van más valami a háttérben amit vagy nem mondasz el, vagy nem is tudsz. De ezt egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy szülő ilyet csináljon.

2014. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok más indokot amiért kidobhattak volna, de azóta nem is nagyon beszélek velük. Tegnap is csak azért hívtak, hogy vigyem el a maradék cuccom.
2014. ápr. 20. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!