Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

szakított velem a barátom 2 hónapja... az oka az volt hogy sok mindennel megbántott én meg nehezen tudtam neki megbocsátani, ő pedig nem akarta mindig végig játszani ugyanazt a meccset, szóval elmenekült a probléma elől. aztán azt mondta, hogy ő most sokáig nem akar kapcsolatot, neki egyedül jobb. erre tegnap összejött azzal a csajjal, akire nagyon féltékeny voltam. úgy tűnik, jogosan. ez valószínűleg azt jelenti, hogy miközben velem járt, őt szerette... ez eléggé csökkenti az önbizalmamat... nem azt mondom, hogy kiszerettem belőle teljesen, de már nem akarnék vele összejönni, és már boldogabb voltam, viszont ez a tegnapi dolog a padlóra küldött... mit csináljak? hogyan dolgozzam fel, hogy ennyit értem neki, hogy ezt tette? nem tudok nem foglalkozni vele... ráadásul egy suliba járunk. (a csajjal nem). most szakítottak velem először, 9 hónapig jártunk.

18/L


2014. ápr. 19. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem jogos..

Akár mi is volt az oka a haragnak, ketten együtt kellett volna megbeszélnetek a problémákat.

De viszont én úgy gondolom az írásodból, hogy a volt párod már az idő alatt is köze volt ehhez a lányhoz amíg együtt voltatok. Egy jó érvnek látom azt, hogy a srác téged vesz felelőssé a kapcsolatotok megromlásaként de csak azért, hogy te érezd magad rosszul.

A legjobb ilyen srácból mihamarabb kiheverni magad, fiatal vagy és biztos, hogy szép is, találsz jobbat.


Ha egy suliba jártok mutasd csak a boldogabbik feledet, hogy lássa, hogy te mennyire remekül megvagy nélküle!


Sok sikert! Fel a fejjel!

2014. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!