Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott a csaj?

Figyelt kérdés

Unokabátyam ėlettársárol van szo... már töbször is mondta, hogy jol nėzek ki...Tegnap bejön hozzánk(egyedül voltam ithon)ės el kezdtünk beszėlgetni,majd elkezdte mesėlni, hogy neki mindig beszolnak a fiuk, hogy jo a segge stb...


Már itt furáltam a dolgod, utána már az alakját is felhozta, hogy ö hizott ės elkezdte mutatni a hasát, de csak felhuzta a polot ės megmutatta, hogy" "milyen nagy":)



Hát ugye a farkam kezdett felállni, de csak fėlmerev volt, ės elėggė dudorodott... ės azt vettem ėszre ,hogy vėgig figyeli...


Na ,de utánna mennem kellet, szoval semmi egyėrtelmü nem volt...

Amugy ėn nem mennėk bele, hogy dugjunk, csak ėrdekelne a vėlemėnyetek.

Mit akart ez, dugni?

16f 23n



2014. ápr. 19. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzol.
2014. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kiragadtál néhány szót az egészből.

Az egész látogatás hogy volt, töviről hegyire?

Bement hozzád... ez mit jelent? Hova hozzád?

2014. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudtam ez lesz... esküszöm hogy nem kamuzok!
2014. ápr. 19. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem akar egy kisfiútól.
2014. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5.ha tetszem neki miėrt ne...?


2.Majd elmesėlem ha ėrdekel, most mennem kell.

2014. ápr. 19. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nőnél sose lehetsz biztos benne, h mit akar. Ők maguk sem tudják, akkor te honnan tudhatnád? :)
2014. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak szórakozik és élvezi a helyzetet hogy irányíthat, te meg olvadozol tőle, vagy csak elhiszi hogy olvadozol tőle. rajongót keres.
2014. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!