Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtünk a lakótár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtünk a lakótársammal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindketten 19 évesek vagyunk és már egy éve közösen bérlünk egy albérletet a tanulmányaink miatt.

Múlthéten együtt jöttünk haza egy házibuliból, ittasak voltunk mind a ketten és ahogy beléptünk az ajtón már csókolózni kezdtünk.. Nem is igazán tudtam kordában tartani magam és szerintem ő sem. Ez még betudható bakinak, de viszont reggel is szeretkeztünk amikor én már teljesen józan voltam és ebből következtetve szerintem ő is az volt.

Több mint 5 éve ismerem és nagyon jóban is vagyunk, de azóta már nem tudok barátként tekinteni rá és megbeszélni még nem sikerült a történteket, mert másnap mindketten hazautaztunk a családhoz..

Eléggé sokkos visszagondolni számomra erre, főleg a reggelire amire jobban is emlékszem. Soha nem hittem volna, hogy ilyen fogunk csinálni.. Mit csináljak ? Eléggé őrlődöm.

Valakivel történt már hasonló?

Mit léphetnék ?

LÁNY/19



2014. ápr. 19. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
mit léphetsz? egyet előre egyet hátra
2014. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a gond ?? Szereted és ő is !!
2014. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát igen azt tudom, hogy én szeretem, de attól még hogy szexeltünk nem biztos, hogy ő szeret ..
2014. ápr. 19. 16:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... soha nem voltam híve a "dugjunk, ha jó volt, járunk, és lehet, hogy szerelmesek is leszünk" sorrendű kapcsolatoknak, de ha már így alakult, nincs mit tenni. :)


Nézd, Te ismered, hogy ő milyen, hogy az a "mindegy, mi, csak puncija legyen" típus, vagy inkább érzelmesebb jellem. Ezt így ennyi alapján mi nem tudjuk eldönteni. Ha utóbbi, akkor jó eséllyel neki sem semlegesek az érzései.

Szóval szerintem nem kérdés, beszéljétek meg, és járjatok. :)

Azért ha már lefeküdt veled, valamilyen szinten vonzódik hozzád. :)

2014. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, én sem ilyennek ismerem magam.. De megtörtént, sajnos és már bánom is, elhiheted.

Lesz ami lesz

2014. ápr. 19. 16:42
 6/20 anonim ***** válasza:

simon te inkább a cigány lányokkal kefélsz


LOL

2014. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%

Feküdj le vele megint. És újra. Rendszeresen.


Ez a legideálisabb. Egy helyen laktok, nem kell agyalni, hogy hol tudtok elbújni, mikor tudtok találkozni. Kéznél vagytok egymásnak.

2014. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Irigylem az iléyen srácokat. Valószínűleg ezen túl rendszeresen dugnám minden porcikádat :D Házibarát!
2014. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért sajnálod?
2014. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Költőnő? ***** válasza:
5 éve ismered és jóban vagytok, együtt is laktok. H a pékbe nem lehet ezt megbeszélni?
2014. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!