Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megváltoztatni azokat a fiúkat, akik csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
Ellehet érni náluk, hogy szexnél többet akarjanak (párkapcsolat) az adott lánytól? Vagy teljesen reménytelen helyzet?
2014. ápr. 19. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen
2014. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Akinél el lehet, ott tudni kell valami pluszt nyújtanod, ami miatt nem csak a puncid kell nekik.
2014. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

elég nehéznek tűnik.

Engem is meg akartak már változtatni, mert én meg túl sokáig várnék a szexszel, ami szintén nem tetszett a lányoknak. :D

2014. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha és sehogy. Jegyezd meg, hogy aki magától nem akar változni, azt nem lehet erőszakkal se, legfeljebb sunyiskodni fog. Ha meg akar változni, akkor lehet neki segíteni ebben.
2014. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz el kell érned, hogy punci helyett nőnek lásson. Én megfogtam egy szoknyavadászt, bár szándékom ellenére történt a dolog.
2014. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bobi69 ***** válasza:

Sehogy, ha nem értelmezet félre.

Lehet, hogy szeret meg ilyenek, csak simán kanos mindig, vagy csak a cuncusodra hajt. Ha az útobbi akkor hagyj el vagy szenvedj

2014. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
El lehet, de pont úgy, h nem akarod megváltoztatni.
2014. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:

Kasztrálással :)

Egyébként meg tényleg csak magától fog megváltozni, ha egyáltalán, esetleg valami komoly trauma közreműködhet.

2014. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! Amúgy nem jártam az illetővel, csak párszor "randiztunk", élőbe hozzám se ért, és mikor megtudta hogy még szűz vagyok, többet nem hívott. De fb-n meg arra célozgatott többször is, hogy lefeküdne velem. Amúgy 20 éves.
2014. ápr. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!