Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Hogy lehet rám ekkora hatással? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pasi, akibe sokáig teljesen bele voltam zúgva, de reménytelen volt (és az is marad), szóval nem volt köztünk semmi. Aztán egy ideig alig találkoztam vele, nagy nehezen úgy éreztem, hogy sikerült túltennem magam rajta, már nem "dobogtatta meg a szívem", ha láttam nagy ritkán, úgy éreztem, már nem is érzek iránta semmit. Viszont most nemrég megint többször látom (munka kapcsán), és ahogy telt-múlt az idő, azt érzem, hogy megint ugyanazt váltja ki belőlem, amit anno váltott. Megint kezdődik minden elölről és nem tudok mit tenni az érzéseim ellen. Olyan, mintha soha nem is felejtettem volna el igazán.

Soha nem próbálkoztam nála és nem is fogok (mert tényleg lehetetlen, hogy összejöjjön bármi is köztünk), de nem értem, hogy miért váltja ki ezt belőlem. Annyira nagy hatással van rám, mint még senki nem volt, ráadásul emlékszem, hogy már akkor "megfogott", amikor legelőször találkoztam vele.

Miért lehet ekkora hatással rám, miért vált ki belőlem ilyen érzéseket? Mit tegyek? Segítsetek, légyszi, adjatok néhány tanácsot!

Köszönöm előre is, és légyszíves csak rendes, értelmes válaszokat!



2014. ápr. 19. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
vmit biztos tett egy tök idegenbe nem zúg bele az ember. biztatott flörtölt mi? majd hátrált..
2014. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem flörtölt. És az a helyzet, hogy azt sem tudom, hogy pontosan mibe szerettem bele, egyszerűen csak úgy jött. Mi személyesen nem olyan sokat beszéltünk eddig se, viszont a munka miatt szoktunk néha egy társaságban lenni. Imádom a humorát, kedvességét, stb. (Most nem az a lényeg.) Olyan furcsa, hogy ennyire vonz.
2014. ápr. 19. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismered? Kb. hányszor találkoztál vele? Hány mondatot beszéltetek kb. ti ketten?
2014. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ismerem már vagy 5 éve, kb. minden hétköznap látom a munka miatt (van, hogy gyakrabban is), és nem tudom összeszámolni, hogy összesen mennyit beszéltünk ketten. Azért 5 év alatt nem két-három mondatot, az egyszer biztos, de azért annyit se, mint amennyit más kollégák szoktak vele beszélgetni.
2014. ápr. 19. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, belezúgtál, és ez visszajöhet többször is, hiába hiszed, hogy már nem. Ha kizárt, hogy bármi is legyen köztetek, akkor az segíthet, ha távol kerülsz tőle. Másik munkahely pl.

Vagy ismerkedj férfiakkal, akik tetszenek, beléjük is belezúghatsz a későbbiek során.

2014. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!

Igen, igazad van. Csak sajnos a másokkal való ismerkedést próbáltam, és mégse tudtam őt elfelejteni. Mindig azt éreztem, hogy ő sokkal jobb lenne, mint azok, akikkel ismerkedek/ismerkedtem.

A munkahelyváltást azért nem szeretném, mert örülök, hogy van munkahelyem, ahol egyébként minden nagyon jó, ezt az egy dolgot leszámítva, és nem szeretnék más helyre kerülni.

2014. ápr. 19. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Ugyanezt éltem át az elmúlt fél évben. Vagyis hasonlót. Csak én pasi vagyok. Jó munkahely, egy "ilyet" leszámítva. Szerencsére volt lehetőségem váltani, azóta csak egy pár fokkal, de jobb lett. Annyi vigasztal, hogy azért olyan nehéz elengedni ilyenkor, mert ha nem jössz össze vele, nem jutsz el vele egy kapcsolatban olyan szintre, mikor már túl lennél a rózsaszín ködös időszakon (hogy őt tökéletesnek látod számodra), és nem jönnek elő a negatívumai, akkor abban a hitben maradsz, hogy ő tényleg tökéletes lenne a számodra. Pedig nem feltétlenül az.

Legjobb amit tehetsz szerintem, hogy barátkozol férfiakkal, sokat "lógsz" velük, és ha megszereted őket, előbb-utóbb beléjükszeretsz óhatatlanul. :)

2014. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!