Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott másnak is merevedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott másnak is merevedése lenni a fodrásznál?

Figyelt kérdés
Csaj a fodrászom és amikor vágja a hajam mindig merevedésem van. Utána amikor ki kell szállni a székből és fizetni kell alig tudom elrejteni...

2014. ápr. 19. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ilyen. De ha egy fiatal, helyes csak érne mindig a hajamhoz, fejemhez, amikor vágja a hajam, akkor lehet, hogy előfordulna. :D
2014. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
* helyes csaj
2014. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha van benned egy kis leleményesség, akkor legközelebb felhívod és megmondod neki, hogy beteg vagy, de muszáj lenne levágni a hajad. Hátha házhoz megy és akkor kicsit rámozdulhatsz. :)
2014. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó. :D

Én nő vagyok, velem olyan szokott lenni férfi fodrásznál persze, hogy mivel a hátam, főleg a derekam egy hatalmas erogén zóna, és mikor jön a hajszárítóval zúgva, elkezd bizseregni az egész hátam és alig várom, hogy hozzámérjen.

2014. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem én csak nedves leszek. Nekem férfi a fodrászom, és ahogy masszírozza a fejem... Istenem! Meg amikor rám néz. És találkozik a tekintetünk a tükörbe... hogy lehet egy ilyen pasi fodrász könyörgöm! Az illata mesés, az érintésétől feláll a szőr a karomon, és még a hajam is valami mennyei korona lesz a keze alatt! Áhhh.....
2014. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló :D nem hiszem hogy megoldható. Viszont nem mondanám ráhogy hú de jó csaj, inkább olyan átlagos szóval lehet hogy a fejemen valami erogén zóna van :D
2014. ápr. 19. 18:17
 7/19 anonim ***** válasza:
5. te hány éves vagy? :) :D
2014. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
18
2014. ápr. 19. 18:19
 9/19 A kérdező kommentje:
Most látom h nem engem kérdeztél :D bocs
2014. ápr. 19. 18:22
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem, én inkább minél hamarabb túl akar rajta esni. Utálom a sok csacsogós, pletykálós buta libát.
2014. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!