Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy szakítás miatt teljesen tönkretettem magam? (lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja volt egy nagyin csúnya szakításom és nem tudtam tültenni magam rajta mert nagyon szerettem. Ezért sajnos összevagdostam magam egy késsel töbször is. :( Ahogy viszont ezt abba hagytam elkezdtem magam hánytatni mer azt hittem a külsömmel van gond. Most meg már nem tudom mit csináljak. :(

Hogy álhatnék le ezekkel? Vagy mit csináljak? Mert aminat abba hagyok valamit mindig jön más. :(


2014. ápr. 19. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj szakemberhez, mert ez már nem normális.


Azt meg még mindig nem értem, hogy egy rohadt szakítás miatt miért kell ilyeneket csinálni. Vannak emberek akik sokkal komolyabb sérelmek ellenére sem csinálnak ilyeneket.

2014. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Nem csak a szakítás miatt csináltam csak már az volt az utolsó csepp.
2014. ápr. 19. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne fordulj szakemberhez.
2014. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem mikor 1. barátnőm dobott, akkor rájöttem, mennyire egyedül vagyok (szüleim elváltak, egyetlen testvérem és a 2 tatám is meghalt), de nem adtam fel, hanem elkezdtem edzeni, ismerkedtem tovább, ott voltak a barátok/haverok, és újakra is szert tettem:) Ha gondolod, írhatsz, ha szeretnéd kiírni magadból.
2014. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ártana orvoshoz fordulni.


Illetve kéne keresned valamit, ami leköti a szabadidődet és amit szeretsz csinálni.

Nekem is volt egy csúnya szakításom és azóta is többször igencsak kib*szott velem az élet (tegnap este is...), de ez van, tovább kell lépni és nem sajnálkozni. :)


Majd jön más, majd túl leszel ezen.

2014. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
doki kell neked
2014. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!