Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki már tini korában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már tini korában tudta hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés

Én is a saját nememhez vonzódom. Ami azt illeti amitől tartok az a környezet reakciója. Szóval ti ezt hogy éltétek meg? Féltetek? Változott ez a érzésetek idősebb korotokra?

Komoly válaszokat kérnék komoly kérdésre.


2014. ápr. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hmmm. Már 8 évesen tudtam hogy defektes vagyok :-)
2014. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 12 éves korom óta a fiúk tetszenek, de csak most, 18 éves koromra fogadtam el magam.
2014. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp 16 lettem mikor összejöttem az első barátnőmmel

Engem is hirtelen ért, mármint azt sejtettem, hogy érdekelnek a lányok, de azt hittem átmeneti kíváncsiság, és járni nem tudnék lánnyal, lefeküdni meg jaj hát azt még úgy se :D

Aztán teljesen beleestem, és vagy két évig együtt voltunk, nagyon szerettem. Mikor szétmentünk az nagyon fájt,(soha többet nem kezdek lánnyal, ő volt az első és utolsó, és a csajok sokkal bonyolultabbak mint a férfiak és nekem ebből elegem van bla bla bla) de pasikkal mégse működött a dolog, szóval végérvényesen felfogtam, hogy ez kicsit túl megy azon hogy "érdekelnek a lányok" meg "biszexuális vagyok. Szóval akkor könyveltem el igazán, hogy jó akkor leszbi vagyok.

Aztán később kihevertem,lett másik barátnőm majdnem két éve együtt vagyunk nagy a happy.


A környezetem...


Család

Anya véletlen tudta meg (SOSE OLVASD A GYEREKED LEVELEZÉSÉT, SOSE BOCSÁJTJA MEG NEKED) és teljesen kiborult és próbált minket szétválásztani, és eltiltott, és rosszul volt tőlem stb stb stb. Családból más nem tudta, csak mikor a mostani barátnőmmel összejöttem.

Apa jól fogadta, meg a tesóm is. Közben anya is megbékélt, mert nagyon megszerette a barátnőmet :D Azt utólag abszolút meg tudom érteni, hogy az előzőt nem kedvelte :'D


Barátok

A barátaim 150%-osan mellettem álltak, falaztak, segítettek, támogattak stb. Mindegyik. Annak ellenére, hogy az első barátnőmet nem igazán kedvelték :D Nélkülük az első kapcsolatomból tragédia is lehetett volna.


20/L/L

2014. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tudom kb 15 éves korom óta de csak most kezdem elfogadni ezt az egészet. És persze könnyebb is így, hogy egyetemista vagyok és sokat vagyok távol a városomtól (inkább falunak mondhatni) és az ottani emberektől.

A környezet: az igazi barátok 100% mellettem állnak mai napig, így szeretnek ahogy vagyok. Persze izgultam és féltem nekik elmondani még akkor, de már tudom, hogy nem kellett volna.

és az utolsó kérdésedre válaszolván: nem, nem változott ez az érzés idősebb koromra, sőt ez csak erősödik :)


20/L/L

2014. máj. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 éves korom óta konkrétan, tudtam és 13 éves koromra fogadtam el, sosem titkoltam. Most 17 vagyok, kétlem, hogy változna, imádom a nőket.
2014. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!