Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért foglalkozik azzal hogy zárkózott vagyok e vagy sem?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy nem a megfelelő kategóriába írom de itt kaphatok a legtöbb választ.


Tegnap óta ezen agyalok ami 2 napja volt egy kocsmában. Oda jön hozzám egy lány hogy menjek ki vele az udvarra mert beszélni szeretne velem. Azért is volt ez fura mert személyesen nem ismerem csak névről.

Azt mondta hogy azt vette rajtam észre hogy zárkózott vagyok és hogy legyek lazább stb. Nem értem miért foglalkoztatja ez, ha igaz amit mond ha nem, mert más is van aki nem haverkodik mindenkivel. Szerintetek? Van akit zavar hogy másnak nem olyan a jelleme amit ő szeretne? Piszkálódásból mondhatta?

Az tény hogy ivott de nem volt annyira offon hogy nem tudja mit csinál.

Egyébként hallottam hogy rólam beszélgetett valakivel és mikor elmentem mellettük akkor hitelen csend lett.


2014. ápr. 20. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak segiteni akar,ne nagyon eld bele magad velem is ez volt sokszor
2014. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mibe ne éljem bele magam? hogy segít?

Nem kell segítség, jó ez így ahogy van :D

2014. ápr. 20. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogd ezt fel a sors üzenetének. Egy kapcsolatban tényleg fontos a nyitottság. Egyébként ha bejön a csaj akkor csapd le a labdát és kérdezd meg tőle hogy segítene e neked ebben?


Mond meg neki hogy te egy oltári nagy dgástól szabadulsz fel leginkább ;))))

2014. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csúnya csaj de más társaságban mozog...
2014. ápr. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!