Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jó csaj, az miket tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jó csaj, az miket tesz meg azért, hogy az is maradjon?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan lányokat, nőket, akiknek mindig gyönyörű a hajuk, a bőrük és a körmük, de emellett nem felszínesek. Hogy van ehhez erőtök, hogy mindig toppon legyetek?


Üdv: egy csodálkozó lány, akinek ez nem megy.



#toppon
2014. ápr. 20. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmi masra nincs gondjuk. Nem dolgoznak, eltartjak oket. Vagy aki dolgozik az valami kamu allas napi 2 oraban. Van penzes fickojuk, vagy csaladi vallalkozas.
2014. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeretik magukat, elfogadják a testüket, ki vannak békülve magukkal és tesznek azért, hogy szépek legyenek.
2014. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szép bőr titka a megfelelő étkezés... ami a jó alak és közérzet titka is.

Heti 1x kell csak odafigyelni igazán magunkra, a többi a reggeli esti rutin része.

2014. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Ilyenek vagy nem is léteznek,vagy nagyon minimális számba,amiket leírtál.Tehát vannak olyanok,akiknek szép a hajuk,bőrük,körmük,de hogy emellett nem felszínesek hát ez egy vicc komolyan.Felszínesek nagyon is,főleg az ilyen csajok,mert sokan körülugrálják őket és így már azt hiszik ő valakik,és elszállnak maguktól teljesen...

És ez sajnos manapság a nők többségére igaz,a kivételek meg foglaltak vagy ugyanígy felszíneskednek és csak a legjóképűbb bunkó gyereknek adnak esélyt,aki két mondatot nem tud értelmesen kinyögni,de ez nem számít náluk...

2014. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell se túl sok idő, se pénz. Ezt azok kedvéért írtam le, akik így gondolják. Én igyekszem odafigyelni az egészséges táplálkozásra, sokkal több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok, mint mondjuk húst - de imádom a húst is, sose tudnék vega lenni, csak a mértékre kell figyelni. A reggelemet mindig egy pohár friss gyümölcsturmixszal és egy nagy pohár vízzel indítom. A péksütemények, a fehér liszt száműzve van az étrendemből. Nyilván itt is becsúszik néha egy kis hiba a gépezetbe, de annyi belefér (pl. húsvéti süti a nagymamánál, aki hírből sem ismeri a gluténmentes lisztet).


A hajammal szerencsém van, fenékig érő, fényes, egészséges hajam van. Bár festem, de nem viseli meg egyáltalán. Mindenki dícséri, és én is nagyon büszke vagyok rá. Semmi különösebb ápolást nem kap. Néha rakok rá pakolást, de amúgy csak heti egyszer mosom, és ennyi. Néha kivasalom, alapból hullámos, általában így hagyom és levegőn szárítom, kerülöm a hővel való szárítást/formázást.


A bőröm mások szerint szép, szerintem nem. Sajnos zsírosodásra hajlamos, tág pórusú, pattanásokkal is van néha gondom, de most egy remek terméket találtam, amitől jóval kevesebb jön elő. A DM-ben kapható Das Gesunde Plus Cink+Histidin+Cystein étrendkiegészítő tabletta. Olcsó, és nekem bevált, 90%-kal kevesebb pattanás van rajtam (értsd: eddig egy hónapban volt 10, most van 1). Úgy gondolom, hogy a táplálkozás és a nagy mennyiségű vízfogyasztás is hozzájárul bőrünk szépségéhez.


Köröm: mindig lakkozom a körmeim. Rengeteg lakkom van - erre tényleg sokat költök, de ha az embernek van 2 darab lakkja, azzal is lehet szép körmöket varázsolni. Nekem nagyjából 150 darab van, soha nem egyformák a körmeim, imádom variálni, de van egy ismerősöm, akinek mióta ismerem csak pirosra van a körme lakkozva. Szép rövid, ápolt, és piros. Nálam egy egyszerű lakkozás, mikor nem díszítek, az kb. 15 percig tart. Ennyi ideje egy héten 1-2 alkalommal szerinte mindenkinek van. Ha pedig nem lakkozol, a körmök rendben tartása, reszelése, polírozása sem vesz igénybe ennél több időt, sőt. Egy natúr, de ápolt köröm is lehet nagyon szép.


És még megemlíteném a sportot. Régen nagyon utáltam, a tesi órák alól is kivágtam magam, de mostmár fontosnak tartom. Jelenleg itthon tornázom, heti 3-5 alkalommal (kedvemtől függ), fél-1 órát alkalmanként. A hasamon már látványos az eredmény január óta. Most, hogy már jó idő van, szeretnék elkezdeni először kocogni, majd futni, csak még találnom kell hozzá egy jó cipőt.


Ennyi. Ez egyáltalán nem sok. Számszerűsítem:

- hajápolás (mosás): heti kb. 1 óra (ha formázom is, 2)

- bőrápolás: reggel kb. 5 perc (tisztítás, tonizálás, krémezés), este kb. 10 (alapos tisztítás, mert minden nap sminkelek, szintén tonizálás, krémezés)

- körömápolás: hetente egyszer vagy kétszer lakkozom, ez alkalmanként 15 perc (vagy 30, de ebben már a díszítés, pl. strasszkövek is benne vanak)

- sport: ezt már írtam, számoljunk átlagosan 4x30 percet hetente, hol több, hol kevesebb.


Úgy gondolom, hogy ennyi időt minden nőnek magára kellene tudni szánnia. És amiket leírtam egy sem pénz kérdése. Az egészséges táplálkozás is kihozható annyiból, mint az egészségtelen, csak tudni kell, hogy mit vegyél le a polcokról. A hajápoláshoz kell egy sampon és egy balzsam, a körmökhöz egy olló és egy reszelő (és esetleg pár lakk), a sporthoz meg az ég világon semmi, csak egy kis elhatározás.

2014. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tökéletes nő nincs, mindenkinek vannak hibái. Legalábbis a normálisak közt biztosan. Ha dolgozol, háztartást vezetsz, meg egyéb dolgaid is vannak, lehetetlen mindenre odafigyelni. Aztán még ott van a genetika is, azzal nem tudsz mit kezdeni. Bár kérdésed nem erre irányult, nem kell bedőlni az agyon-photoshoppolt címlapoknak.

Az alap dolgokra bárki képes, egy műköröm/manikűr havi egy alkalom, kézkrémet használhatsz bárhol, aztán a kezed máris ápolt lesz.

Szoliba én mondjuk nem a barnaság miatt járok, meg nem is sűrűn, de szerintem ez sem elvárás ma már, ha csak nem a grillcsirke címre pályázol.

A hajam is havonta festem, de aki nem festi annak ennyi gondja sincs.

Én nem "jó nőnek" tartom magam, inkább ápoltnak. Fontos a külső, de nem csak ez számít, és ami a fő, hogy ne másokért tedd, hanem magadért! Másrészt mindenkinek lehetnek rossz napjai, akkor meg abszolút nem az foglalkoztat, hogy mások milyennek látnak. Elfogadom magam úgy, ahogy vagyok, és ezekből próbálom kihozni a legtöbbet.

Lehet, hogy kissé eltértem a tárgytól, de ha gondolod írj privátot és válaszolok részletesebben.

2014. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

Nem tartom magam tipik jó nőnek de;

Fodrászhoz 3-5 havonta járok.

Minden nap tornázom és nem falok mértéktelenül.

Körmöm lakkal, anélkül ápolt.

Bőröm minden nap tisztít.

És havonta egyszer nagywellnes; arcmaszk, bőrradír, stb.

2014. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Követem a példátokat, ápoltság terén!
2014. ápr. 20. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Kell hozzá azért egy kis genetikai adottság is, mert én is jól nézek ki, de nagyon dus, világosbarna hajam van, ami nyáron kiszökül, mintha melirozva lenne, fodrászhoz néha járok, évente 1x, és hetente 1x mosom, és tényleg csak ugy magától néz ki jól, semmit nem teszek érte.

A sulyommal megint szerencsés vagyok, mert normálisan eszem, néha nassolok is, de hála égnek nem hizok. Az alakom is arányos, tehát mellbőség -csipő majdnem egyforma a derekam meg vékony. Van olyan időszakom hogy sportolok, de van hogy egy évre is kihagyom és az is jó.. az arcom is helyes, kicsit kinai szemem van, de ovális arcom,minden jó rajta, az orrom is,fülem is, állam is. Tehát én szerencsés vagyok. Mivel jó az alkatom, ezért bármit felvehetek, minden jól áll rajtam, elég egy farmer, egy poló és mindenki azt mondja rám milyen csinos vagyok. Sok barátnőm sokkat tölt azzal, hogy jól nézzen ki de sajnos hiába jár fodrászhoz, mégse jó, h

2014. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó neked utolsó!
2014. ápr. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!