Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiút válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

A legnagyobb gond az, hogy a legjobb barátok vagyunk (3-an). Mind a kettő eszméletlen rendes. Mindig az a céljuk ,hogy én jól érezzem magam, mert ez nekik is örömet okoz. Rengeteget vagyunk együtt, mindig megvédenek persze azért akadnak olyanok akik az én helyemre pályáznak. Két srácról: 1.: Még tavaly majdnem összejöttünk, de aztán még éretleneknek éreztük magunkat... (ő volt az első szerelmem)! Azóta egyre közelebb kerültünk egymáshoz.. Segítőkész, kedves, jó arc, és mindig ki áll mellettem! Egyetlen apró hibája, hogy én kicsit magasabb vagyok nála. De nem mintha érdekelne minket. :D 2.: Ő magasabb. Kedves, ő is segítőkész, nagyon aranyos. Egyszerűen imadom a mosolyát, a fürkésző tekintetét. Rengetegszer néz, hogy miben tudna segíteni vagy, hogy épp jó e a kedvem...

A lényeg, hogy ez így eleve csodálatos... De a múltkor derült ki, hogy a 2. azt gondolja, hogy még mindig oda vagyunk egymásért az elsővel.. . (hárman voltunk és az 1. közelebb jött hozzám, erre a 2. eltavoldot, mert nem akart megzavarni semmit) Ez elég furcsán érintett és megbeszéltük, hogy ez nem így volt és nem zavart volna meg semmit. Ez most annak a jele, hogy szeret? nem igazán tudom... Emellett van két lány aki a nyakukon lóg időnként. És mindig azt észlelem, hogy ezt az 1. élvezi a 2. meg azért nem, mert azt gondolja, hogy megbánt, megsért vele.. Bonyolult tudom... De most akkor mi van? és melyiket kéne választanom?


2014. ápr. 20. 13:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem azt valaszd akibe masodjara beleszerettel (csak azert mert ha tenyleg szeretned az elsot nem szerettel volna bele a masodikba)
2014. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

fantáziálj arról hogy mindkettővel smárolsz (persze nem egyszerre) és amelyiknél ez "jobban esik" azt válaszd.

vagy esténként kit látsz a szemed előtt, mikor elalszol? :)

2014. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanság a 2.at... :) Köszönöm a válaszokat!!
2014. ápr. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!