Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elengedni őt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elengedni őt. Nagyon mély érzéseim vannak. Beleszerettem egy sztárba, már rég óta oda vagyok érte, tudom, hogy felesleges, de nem tudok nem akarok belőle kiszeretni, ha ezt is kellene tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton vele álmodok, álmaimban azt mondja, hogy szeret engem.. Mit csináljak? Ez nem oyan, hogy elmúlik... Az illető 7 évvel idősebb nálam, de ez nem igazán számít.. Kérlek segítsetek! Most jön, hogy túl fiatal vagyok... De az érzéseimnek nem parancsolhatok! (13/L)

2014. ápr. 22. 21:02
1 2
 11/12 Gyémántlány ***** válasza:

Olvasd el, amit a linkben található kérdés alá írtam. Ugyanazt tudnám írni neked is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kini :)) ***** válasza:
Ennyi idősen én is állandóan belezúgtam minden lehetséges sztárba :DD De mindig pár hónap után elmúlt az egész, egyik nagy rajongásom sem tartott 3 hónapnál tovább. Majd elmúlik. :)
2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!