Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog ez valaha nem fájni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez valaha nem fájni?

Figyelt kérdés
Dióhéjban: pár hónapig erőteljesen kavartunk egy sráccal, én komolyabbat szerettem volna, ő nem. Miután vége lett köztünk a dolognak, rögtön össze is jött egy lánnyal, akivel már valószínűleg akkor alakult a kapcsolat, mikor velem még nem zárta le a dolgokat. Azóta is együtt vannak (több, mint egy éve), viszont nekem azóta is nagyon fáj, ha együtt látom őket(ami mondjuk ritka, de előfordul). El fog ez valaha múlni?
2014. ápr. 23. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Haha,remélem nem.
2014. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
hát aki ilyen kretén, mint te hogy hagyja magát kihasználni annak fájjon is. ennyire tré nő vagy hogy nem találsz mást magadnak? -.-
2014. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hülye.
2014. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen fog. 10 év múlva mikor már simán lesz egy régebb óta tartó jó kis kapcsolatod, pont nem fog már érdekelni ez a kis affér. Hidd el már 1 év elteltével is kevésbé lesz rossz, de ez rajtad is múlik, tudnod kell túltenned magad rajta.
2014. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magamtól is tudom, hogy egy idióta p*csa vagyok, de nem erre voltam kíváncsi.
2014. ápr. 23. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ha idióta vagy szándékosan, mert tudnál ellene tenni, akkor miért csodálkozol h fáj?
2014. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó bunkók vagytok. Igen, idővel biztos elmúlik.
2014. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan ezzel foglalkozol, akkor 20 ev mulva is fog. Lehet massal is foglalkozni, nem egyfolytaban ezen szarozni. Nemreg ert veget egy 2,5 eves kapcsolatom, ha folyton azon szenvednek, mekkora idiota p.csa vagyok, nem lepnek egyrol a kettore.
2014. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan ezzel foglalkozom. Mindig eltelik pár hónap, azt hiszem, hogy már túl vagyok rajta, aztán látom őket és bőgök egy sort. Nem tudom mit tudnék ezzel kezdeni, pedig nagyon szeretném már hogy vége legyen.
2014. jún. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!