Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben számít alapigazságna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben számít alapigazságnak, hogy a csajozás két legnagyobb adu ásza az izom és a pénz?

Figyelt kérdés

Eddig én sem igazán hittem ennek,bár rengeteg példát láttam arra,hogy csak a teste/pénze miatt jött össze egy lány a barátjával,férjével.

Ma azonban egy nagyon értelmes,kedves lánnyal beszélgettem,egészen addig,amíg jött a barátja:kigyúrt,kopasz,BMW-s ffej.

Be kell látnom,hogy nem szabad abbahagynom semmikép az edzést,ha barátnőt akarok,na meg be kell szereznem tömegnövelőt is.


2014. ápr. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mi kell.

Ha csak egy patron a farkadra felszínes k.*rvákkal, akkor izom és pénz, igen.

Ha párkapcsolat, akkor nem.

2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából. Valamint a magasság és a jóképűség. Ha ez a kettő nem adott, akkor már az izom vagy a pénz sem segít.
2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő csak extra inkabb a jó étkezésre menj ra.


Amúgy nem ezek fontosak,van olyan ismerősöm aki tiszts vánnyadt de vagy 5 lany megvolt neki.

2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi van magassággal?190cm vagyok!És csúnya sem.De az izmok fontosabbak,higyj nekem!
2014. ápr. 23. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
semennyire. az izmot lecserélheted a jó dumára. a pénz az tényleg sok nőnél bent van a két legfontosabb tulajdonságban, de nem merném mondani, hogy megelőzi a helyes pofit.
2014. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Pont ez az, én meg alig érem el az 170-t, és rettenetesen ronda arcom van. Ezen a két tényen nincs olyan izomzat vagy pénz ami segíteni tudna.
2014. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a szétgyúrás a lényeg, hanem az alkatnak/testsúlynak megfelelő izom.


Tömegnövelő szeretek szerintem hagyd, ahogy írták, előbb

az étkezéssel próbálkozz :)


Megjegyzem, volt már olyan nő, aki engem választott,

holott kevesebbet is kerestem, meg nem is voltam olyan

izmos, mint az exe. Szóval ez is egyéni, bár általánosság-

ban lehet igaz.

2014. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elnevettem magam mikor megláttam a kérdésedet. :D

Ha olyan nőkkel ismerkedsz és foglalkozol, akik megfelelnek a fenti kritériumoknak, akkor csak magadra vethetsz.

Fogalmad sincs, mi fán terem a nő. Nem vizuális típusok vagyunk. ;)

Inkább azért nem megy a csajozás, mert még mindig ott tartotok, hogy külsőségekkel lehet megfogni egy nőt, és komoly benyomást tenni rá...na itt kezdődnek a problémák. Talán végre be kellene látnotok, hogy mivel lehet egy nőt levenni a lábáról. (És itt most nem a r*bancos, üresfejű médiaáldozatokról beszélek, hanem a normális nőkről). Nem az dobogtatja meg a szívünket, hogy egy izomtömeggel állunk szemben.


22/N

2014. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!