Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti melyik fazont szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik fazont szeretitek? Csupasz, szívecske vagy festett?

Figyelt kérdés
Most először fogok levetkőzni pasi előtt és nem tudom mi jön be nekik. Szeretnék tetszeni, egy igazi istennőnek tűnni!

2014. ápr. 23. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a csupaszt, de úgy vettem észre én vok a kisebbség.
2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
49%
leszarjuk! ha már levetkőzöl előtte, akkor csak tudod, mit szeret, ha meg nem, akkor azt meg is érdemled!
2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt már több ilyen kérdés is, az egyiket teleírták azzal, hogy csak csupasz, a másiknál azzal, hogy hogy bírják a fazont. Első alkalomra a csupaszt ajánlom. Mert arra mondhatja nem akarsz-e fazont? De ha a fazonra azt mondja borotváld le az szerintem már ciki (valójában nem, de a helyzet úgy adja).
2014. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csupaszt
2014. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csupasz
2014. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csupazs a favorit,de szivecske is jó lehet,a festett szerintem gáz.
2014. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!