Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
6 napja késik a menzeszem,és az utóbbi 2 napban egyre többször van fehérfolyásom. Szinte majdnem minden nap fáradt vagyok, éjszaka és reggel sokszor "fortyog az alhasam". Ma az egész hasam (alhast is beleértve) és a hátam is iszonyatosan fájt. A mellem még nem érzékeny, nem is nőtt meg. (Főleg) Reggel rosszul vagyok , hányingerem van. Szerintetek terhes lehetek? :) Félek tesztet csinálni, ugyanis 1 vagy 2 hónapja is csináltam tesztet ami negatív lett és annyira csalódott voltam, hogy egész nap sírtam. :( Kérlek segítsetek! :)
2014. ápr. 23. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Esély van:3
2014. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esélye, de lehet hogy csak pszcihés
2014. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jol ertem te most teherbe akarsz esni?:)

Aki tudatosan tervezz annak sajnos sok ilyen csalodasa lehet. :) de varj meg picit es vegyel tesztet hatha!!!:)

2014. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
arról nem írtál semmit,hogy élsz sexuális életet,meg védekeztek-e?
2014. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, szeretnék babát :)

Természetesen normális szexuális életet élünk a párommal, megszakításosan csináljuk. (Szebben nem tudom megfogalmazni :D )

2014. ápr. 23. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet rá esély. mai napig sem menstruáltál?
2014. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem :)
2014. ápr. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!