Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Mi a véleményetek erről a modellről?

Figyelt kérdés
Mi jut eszetekbe Kate Upton testéről és szerintetek mit közvetít az ő sikeressége az átlagember számára? [link]

2014. ápr. 23. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak csontkollekciók vannak? :O
2014. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetne vékonyabb dereka, amúgy jól néz ki.
2014. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Naif_Hazazi ***** válasza:
89%
annyi hus kell rá, pont jó, csontal játszon a kutya, de ne legyen tehén:D
2014. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
A kisebb cicik nekem jobban tetszenek, és nem túl nőies a derék/csípő aránya.
2014. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy istennő! Nincs csodásabb a nagy, természetes melleknél!

23/F

2014. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaaaaj. Ő játszik a Csajok bosszújában. Nagyon jó film.

Egyébként szerintem csodaszép

2014. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé sarkvidéki stílusa van.
2014. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Én személy szerint nem találok benne semmi olyan különlegességet, ami megfogna, igazából a szőke haj + kerek arc sosem fogott meg túlságosan (Scarlett Johansson és Hayden Panettiere jut még hirtelen eszembe, akik hasonló karakterek). Ez ízlés kérdése persze, mert természetesen abszolút megértem, hogy sikeres és sokaknak tetszik.


A testével kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy nagyon helyesnek és szerencsésnek tartom, hogy a soványság mellett megjelenhetnek a teltebb, kerekebb idomok is akár a divatiparban, akár máshol, mert az életben is sokfélék az emberek, miért ne reprezentálhatnánk ezt az újságokban, magazinokban, filmekben, bárhol máshol is?! Szerintem nagyon jó dolog az, ha megjelenik a változatosság az élet minden területén és nem csak egyféle képet sugároznak az "átlagember" felé.

2014. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!