Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Amikor elfelejtem, vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Amikor elfelejtem, vagy túl vagyok rajta, megjelenik, és vissza esek. "?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez miért van?
2014. ápr. 25. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy.
2014. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az tény, de minek akkor kell megjelennie, ha nem érzem h érdekel még, vagy h szeretem még? Nem maradhatna minden úgy ahogy volt?
2014. ápr. 25. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Első:

Az nem gyengeség, ha valakinek érzései vannak, mivel az ellen nem lehet tenni.

Kérdező:

Voltam ilyen helyzetben.

Ő dobott el anno, azt hittem, belehalok. Próbáltam túllépni, de visszarántott mindig. Aztán felszívódott az életemből. Nagyon sz*r volt, majd túltettem magam rajta.

Hónapokkal később intenzíven próbálkozott, addigra már nem mozgatott, és örültem, hogy VÉGRE én küldhettem el...

2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért van,mert igazából még nem engedted el őt. Ez nehéz,nem megy azonnal, lehet hónapokba fog telni neked. Lehet olyan mély benyomást tett benned, hogy nem csak mások,de még te sem érted,hogy hogyan. Az emberi szív megmagyarázhatatlan. Ha van rá esély,hogy megjelenik még,akkor el kell fogadnod, hogy nehezíteni fogja.
2014. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Évek óta ez megy. Nem tudom, mikor lesz már vége. Pedig ő nem akar engem, de mindig visszaránt, a semmivel is. :( Nem tudom mit kéne tennem.
2014. ápr. 25. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzetben vagyok én is, bár szerintem sikerül kijönnöm belőle. Én ritkán láttam/hallottam felőle, s olyan dolgokat tudtam meg róla,ami unszimpatikussá tette. Próbáld meg eltávolítani magadtól, ez gonoszul hangzik,de próbáld meg "nem kedvelni", biztosan van olyan oldala,ami neked se tetszik. Főleg ne foglalkozz vele,ha ő nem akar téged.
2014. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!