Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha túl szép vagyok? Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha túl szép vagyok? Fiúk?

Figyelt kérdés
Sokáig magamban kerestem a hibát. Alig kezdeményezett nálam valaki, míg a rondább lányok egyszerre 5 pasit hülyítenek. Aztán osztálykiránduláson engem választottak a legszebb csajnak az osztályból, az két fiúnak több mint két éve tetszek.De egyik sem kezdeményez. Egy másik o.társam aki fiú mondta ha kicsit elérhetőbb lennék egyszerűbb lenne. Tény, hogy csak azokkal vagyok kedves akiket bírok. Viszont másokkal nagyon flegmán tudok viselkedni. Kb csak fiú barátaim vannak, sokszor vagyok egyedül, mert utálom ha valaki a nyakamon van. Általában két típus szokott ismerkedni: harmincas pasik és a páwagyerekek. Aki nekem tetszik véletlenül sem, nem néznék ki belőlem, hogy szeretem a rockot stb. Hogyan változtassak? Nem fontos egy fiúban a külső egyáltalán, mégis mindig ilyen el vagyok szállva magamtól hülyegyerekek találnak he.
2014. ápr. 25. 17:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy túl szerény vagy
2014. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
állj szóba az átlagos srácokkal is.
2014. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Most kapsz üziket:) engem is érdekelnél, de már másnak fogadtam szerelmet:D 17f

Kitartás csajszi:"D

2014. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
neked is kell kezdeményezned. aki tetszik, hívd el valahová buliba vagy bringázni, sportolni, sétálni. ennyire egyszerű. aki mer, az nyer.
2014. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ez egy vicc? xD , olyan ellentmondásos vagy hogy csak na , kicsit szimpatikus is kicsit unszimpatikus is a legírás alapján, a kérdésre válaszolva : nekem nem baj h túl szép vagy :D
2014. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
flegmah phicsah :3 <3 :3
2014. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A 2. elmondott mindent! Nem kell olyan magasra húzni a mércét és adni esélyt minden férfinak hogy bizonyíthasson, és nem ránézésre elküldeni.
2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem is vagy szép.
2014. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Csak ne legyél flegma, meg nagyképű.

Egyszerűen állj szóba a nem olyan hú de szép fiúkkal is.

Inkább a tudásukat nézd, ne a külsejüket. :)

2014. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ugye nem csak én vagyok most már rohadt kíváncsi, hogy hogy néz ki a kérdező?
2014. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!